Rozkład ważny od: 16.10.2017
MIELEC D.A.ul.JAGIELLOŃCZYKA 7
PRZYJAZDY DO MIELCA Wszystkie stanowiska
Kierunek Godziny przyjazdu
CHORZELÓW MKS 06:35 15 Dm@m [M]
CHORZELÓW SKRZ.PIEKARNIA 07:41 15 S@m [M] 09:26 15 Dm@m [M] 11:36 15 6y@1 [M] 14:16 15 Dm@m [M]
15:16 15 S@m [M] 16:16 15 6y@1 [M] 20:36 15 Dm@m [M]
CZAJKOWA PIACHY 15:35 14 D [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY U.G.
CZAJKOWA SZKOŁA 06:10 14 D [MP] 14:36 14 E [MP] 16:23 14 D [MP] 18:17 14 Dm [MP]
przez DĘBIAKI SZKOŁA
CZAJKOWA SZKOŁA 20:08 14 Dm [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY U.G.
DĄBIE KONIEC 15:12 14 Dmz [W]
przez PARTYNIA I
DĄBIE KONIEC 07:29 14 Dfz [W] 08:52 14 Dmz [W] 12:07 14 Dmz [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
PARTYNIA WIEŚ
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 07:30 14 Dfz [W] 09:30 14 Dmz [W] 16:50 14 Dmz [W]
przez RYDZÓW SZKOŁA
DĘBIAKI SZKOŁA 08:42 14 D [MP] 12:58 14 E [MP]
przez CZAJKOWA PIACHY
DĘBICA D.A. 06:37 14 Dnz [AD] 07:36 14 G6 [AD] 07:38 14 S [AD] 08:47 14 Dnz [AD]
przez PUSTKÓW II
TUSZYMA RONDO
09:47 14 E [AD] 11:02 14 Dnz [AD] 12:02 14 E7 [AD] 13:32 14 Dnz [AD]
14:32 14 G6 [AD] 14:34 14 S [AD] 15:27 14 Dnz [AD] 16:32 14 En [AD]
18:07 14 Dnz [AD] 19:12 14 En7 [AD]
DULCZA MAŁA KOŃCOWY 07:30 14 S [W]
przez PODBORZE KONIEC
DULCZA WIELKA I KONIEC 15:59 14 Dmz [W]
przez DULCZA WIELKA SKRZ. I (BAJOR)
DULCZA WIELKA LAS 07:27 14 Dmz [W] 09:12 14 Dmz [W]
przez DULCZA WIELKA SKRZ. I (BAJOR)
GLINY MAŁE WAŁ 07:31 14 S [A] 11:59 14 E [A] 15:24 14 S [A]
przez BOROWA, RYNEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ 07:32 14 p6 [A] 07:35 14 S [A] 17:05 14 LF [A] 18:45 14 HR [A]
przez BOROWA, RYNEK 21:50 14 Dm [A]
GROCHOWE II 07:24 14 S [MP] 08:24 14 D [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY P.K.
JAMY ZALESIE 12:17 14 Dme [A]
przez PIEŃ, SZKOŁA
RADOMYŚL WIELKI D.A.
JANOWIEC SZKOŁA 07:39 14 Dmz [MP] 09:49 14 Dmz [MP] 12:39 14 Dmz [MP] 16:19 14 S [MP]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
PARTYNIA K/KOSCIOŁA
JAŚLANY ROZJAZD 10:32 14 D [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY U.G.
KRAKÓW M. D. A . 10:30 14 d [GT] 13:30 14 d [GT] 16:30 14 7a [GT] 17:35 14 A6a [GT]
przez LISIA GÓRA - KOŚCIÓŁ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
20:30 14 ah [GT] 21:30 14 7a [GT]
KRAKÓW M. D. A . 12:55 14 A6+ [MP] 15:00 14 ArMP [MP] 20:05 14 A6+g [MP] 22:15 14 A+bg [MP]
przez RADŁÓW ul Kolejowa
DĄBROWA TARNOWSKA SAM.
KRAKÓW M. D. A . 11:15 14 6b [MP] 14:20 14 A6+b [MP] 16:15 14 A6+b [MP] 18:15 14 A6+ [MP]
przez SZCZUCIN RYNEK
CZERMIN UG
21:20 14 A+bg [MP] 22:00 14 +gb [MP]
KRAKÓW M. D. A . 12:00 14 brMP [MP] 17:10 14 AbrMP [MP] 19:00 14 bgrMP [MP] 22:30 14 +bg [MP]
przez TUSZYMA II
KRZEMIENICA SKLEP 09:25 14 D [JK] 16:15 14 S [JK] 18:45 14 S [JK]
przez KRZEMIENICA
ROŻNIATY SKLEP
LUBLIN D.A. 12:17 14 ah [L]
przez KRAŚNIK D.A.
STALOWA WOLA D.A.
LUBLIN D.A. 18:49 14 DdzrT [AG] 22:49 14 7dne [AG]
przez SANDOMIERZ BRAMA OPATOWSKA
ŁAWNICA SZKOŁA 07:54 15 6y@1 [M] 08:29 15 Dm@m [M] 12:29 15 Dm@m [M] 14:29 15 6y@1e [M]
przez CHORZELÓW SKRZYŻ. 16:28 15 Dm@m [M] 17:49 15 Dm@me [M] 19:08 15 Dm@m [M]
ŁĄCZKI BRZESKIE II 06:20 14 Dmz [D] 07:35 14 S [D] 07:55 14 G [D] 14:20 14 Dmz [D]
przez DOBRYNIN 18:20 14 Dmz [D] 22:20 14 Dmz [D]
ŁÓDŹ FABRYCZNA 23:58 14 1-7rN [N]
przez PIOTRKÓW TRYB.DWORZEC PKS
MAŁEC, SZKOŁA 14:53 14 Dm [A] 16:08 14 S [A]
przez JAMY ZALESIE
MAŁEC, SZKOŁA 07:32 14 Dmz [A]
przez JAMY ZALESIE
RADOMYŚL WIELKI D.A.
MAŁEC, SZKOŁA 07:18 14 S [EW] 18:31 14 Dnz [EW]
przez PIEŃ, SZKOŁA
ZGÓRSKO I
MIELEC, PRZEMYSŁOWA I.BR.GŁ. 06:05 14 Dmz [MP] 14:50 14 S [MP] 15:19 14 Dmz [MP]
MIELEC, STREFA 3 "PĘTLA" 06:55 15 D@m [M] 07:22 15 Dm@m [M] 07:27 15 6y@1 [M] 15:22 15 6y@1 [M]
15:23 15 Dm@m [M] 15:27 15 Dmz [M] 15:28 15 Dm@m [M] 23:22 15 Dm@m [M]
23:22 15 Dm@m [M]
MIELEC, WOJ. POL. BR.WSCHODNIA 07:05 14 S [D] 07:17 14 Dmz [W] 07:20 14 E [W] 07:20 14 Dmz [W]
15:17 14 Dmz [W] 15:20 14 Em [W] 15:20 14 Dmz [W] 15:22 14 Dmz [D]
15:22 14 Dmz [W] 15:22 14 6 [W] 15:23 14 Dmz [D] 15:25 14 E [A]
19:17 14 Dnz [D] 19:25 14 Dmz [W] 23:17 14 Dmz [D] 23:23 14 Dmz [D]
23:25 14 Dm [A] 23:25 14 6n [A]
MIELEC, WOJ. POL.ZIELONA BUDKA 07:16 14 Enz [EW] 15:16 14 Enz [EW] 15:16 14 D [JK] 15:23 14 Dmz [JK]
19:21 14 Dnz [EW] 23:16 14 Enz [EW]
MIELEC, WOJ. POL.ZIELONA BUDKA 07:16 14 Enz [EW] 15:16 14 Enz [EW]
przez MIELEC NIEPODLEGŁOŚCI II PASAŻ
MŁODOCHÓW II PĘTLA 06:21 15 6y@1 [M] 07:31 15 S@m [M] 09:16 15 6y@1e [M] 09:21 15 Dm@m [M]
przez BORKI NIZIŃSKIE I SZKOŁA
BRZYŚCIE II
13:16 15 6y@1e [M] 15:46 15 S@m [M] 16:46 15 E [M] 17:51 15 Dm@me [M]
19:41 15 Dm@m [M]
NOWA DEBA D.A. 05:45 14 A6brMP [MP] 07:15 14 A6brMP [MP] 10:45 14 A+brMP [MP] 14:15 14 brMP [MP]
17:15 14 A+brMP [MP]
NOWY SĄCZ ul.Kolejowa 02:35 14 7/6FrM [MI] 09:05 14 EmrM [MI] 11:40 14 BdmrM [MI] 15:00 14 5FmrM [MI]
przez GORLICEul.Legionów 17:00 14 dmwrM [MI]
OSTRÓWEK KONIEC 07:50 14 Dfmz [A] 15:15 14 Ef6H [A] 18:00 14 Dmez [A] 20:10 14 Dmz [A]
przez BOROWA, RYNEK
OSTRÓWEK KONIEC 06:02 14 Dmz [A] 07:49 14 HR [A] 10:29 14 E [A] 15:34 14 p#m [A]
przez GLINY MAŁE WAŁ
BOROWA, RYNEK
OTAŁĘŻ I 09:08 14 D [JK] 09:08 14 6zaw [JK] 13:08 14 S [JK] 18:13 14 D [JK]
przez ŁYSAKÓW
RZĘDZIANOWICE
PODOLE II 05:59 14 Dmz [D] 07:34 14 Dmz [D] 14:09 14 Dmz [D] 22:09 14 Dmz [D]
przez WYLÓW
POŁANIEC D.A. 07:24 14 S [A] 14:42 14 Dmez [A]
przez BOROWA, RYNEK
POŁANIEC ul.Żapniowska 07:44 14 S [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY P.K.
PRZECŁAW R. 07:31 15 Dm@m [M] 08:53 15 E [M] 11:18 15 Dm@m [M] 12:53 15 +e [M]
przez KIEŁKÓW I 13:23 15 6y@1 [M] 14:53 15 Dm@m [M] 15:23 15 +e [M] 15:53 15 S@m [M]
16:48 15 6y@1 [M] 16:53 15 Dm@m [M] 17:58 15 Dm@m [M] 19:48 15 Dm@m [M]
20:53 15 +e [M]
RADGOSZCZ 09:34 14 E [A] 14:22 14 6n [A]
przez JAMY ZALESIE
RADOMYŚL WIELKI D.A.
RADGOSZCZ 06:14 14 E [A] 14:15 14 Dm [A] 22:34 14 Dm [A]
przez MAŁEC, SZKOŁA
JAMY ZALESIE
RADGOSZCZ 06:05 14 En [EW] 09:21 14 Enz [EW] 14:07 14 Enz [EW] 22:28 14 Enz [EW]
przez PIEŃ, SZKOŁA
ZGÓRSKO I
ROŻNIATY 07:31 14 S [JK]
przez ROŻNIATY SKLEP
KRZEMIENICA
RZEMIEŃ 1 "PETLA" 08:18 15 6y@1 [M] 09:08 15 + [M] 09:18 15 Dm@m [M] 10:18 15 E [M]
10:53 15 + [M] 11:23 15 Dm@m [M] 12:43 15 6y@1 [M] 12:58 15 + [M]
14:03 15 + [M] 15:33 15 Dm@m [M] 16:08 15 S@m [M] 16:18 15 6y@1 [M]
16:48 15 + [M] 17:18 15 Dm@m [M] 17:48 15 6y@1 [M] 18:18 15 Dm@m [M]
18:48 15 +m [M] 18:58 15 6n@1 [M] 19:18 15 Dm@m [M] 20:28 15 Dm@m [M]
RZEMIEŃ SZKOŁA 08:21 15 Dm@m [M] 12:36 15 Dm@m [M] 14:36 15 Dm@m [M] 14:54 14 S [D]
RZESZÓW D.A 09:35 14 1-7rN [N] 13:30 14 1-7rN [N]
RZESZÓW parking EUROPA 00:40 14 Dd [MC] 06:42 14 Dd [MC] 06:55 14 Dd [MC] 07:25 14 Dd67 [MC]
przez PRZYŁĘK 07:57 14 Dd [MC] 08:10 14 Dd [MC] 08:25 14 Dd6 [MC] 08:55 14 Dd67 [MC]
09:10 14 Dd [MC] 09:25 14 Dd6 [MC] 09:55 14 Dd [MC] 10:25 14 Dd67 [MC]
10:55 14 Dd67 [MC] 11:40 14 Dd [MC] 11:55 14 Dd [MC] 12:25 14 Dd6 [MC]
12:40 14 Dd [MC] 12:55 14 Dd67 [MC] 13:25 14 Dd6 [MC] 13:55 14 Dd [MC]
14:25 14 Dd67 [MC] 14:42 14 Dd [MC] 14:55 14 Dd [MC] 15:25 14 Dd67 [MC]
15:40 14 Dd [MC] 15:55 14 Dd6 [MC] 16:25 14 Dd67 [MC] 16:40 14 Dd6 [MC]
16:55 14 Dd67 [MC] 17:25 14 Dd [MC] 17:55 14 Dd67 [MC] 18:10 14 Dd [MC]
18:25 14 Dd7 [MC] 18:40 14 Dd [MC] 18:55 14 Dd6 [MC] 19:25 14 Dd7 [MC]
19:55 14 Dd67 [MC] 20:25 14 Dd [MC] 20:55 14 Dd [MC] 21:25 14 Dd67 [MC]
21:55 14 Dd7 [MC] 22:25 14 Dd [MC] 22:55 14 Dd6 [MC] 23:25 14 Dd [MC]
23:55 14 Dd [MC]
SARNÓW SKRZYŻOWANIE 07:26 14 S [MP] 16:38 14 Dm [MP]
SŁUPIEC, MOST 06:41 14 Dmz [A] 08:51 14 E [A] 13:28 14 E [A] 16:05 14 Dmz [A]
przez BOROWA, RYNEK
SUCHY GRUNT II 07:29 14 S [EW] 09:01 14 Enz [EW] 15:09 14 Dn [EW] 17:00 14 Dn [EW]
przez WOLA WADOWSKA SZKOŁA
IZBISKA I
TARNOBRZEG D.A. 06:42 14 Dnz [AD] 07:37 14 S [AD] 07:37 14 G6 [AD] 08:37 14 Gnz [AD]
przez BARANÓW SANDOMIERSKI
TUSZÓW NARODOWY P.K.
08:39 14 S [AD] 09:37 14 E7 [AD] 11:17 14 Dnz [AD] 12:17 14 E [AD]
13:22 14 Dnz [AD] 14:22 14 E [AD] 16:02 14 Dnz [AD] 17:02 14 En7 [AD]
18:02 14 Dnz [AD] 19:12 14 En [AD]
TRZEŚŃ k KOLBUSZ. 07:02 14 S [MP]
TRZĘSÓWKA KOŚCIÓŁ 07:55 14 S [MP]
przez CMOLAS (6+575)
OSTROWY TUSZOWSKIE
WARSZAWA CENTRALNA 01:35 14 5/7wbrE [E] 13:25 14 1wbrE [E] 16:55 14 wbrE [E] 20:55 14 wbrE [E]
przez POŁANIEC D.A.
WARSZAWA D.A. ZACH 00:25 14 5FmrM [MI] 02:55 14 dmrM [MI] 15:50 14 AFrM [MI] 18:50 14 EmrM [MI]
przez OSTROWIEC SWIĘTOKRZ. D.A. 21:50 14 dmrM [MI]
WOJKÓW 07:36 14 Dme [MP]
przez KĘBŁÓW
WÓLKA KSIĄŻNICKA III 16:30 15 Dmez [M]
ZABRNIE CEGIELNIA 07:25 14 S [JK] 18:20 14 S [JK]
przez KAWĘCZYN
TRZCIANA SZKOŁA
ZABRNIE I 07:10 14 S [JK] 08:50 14 S [JK] 10:55 14 S [JK] 16:55 14 S [JK]
przez WADOWICE GÓRNE
ZAKOPANE D.A. 14:19 14 d [L]
przez SZCZAWNICA P.D.
TARNÓW D.A.
ZARÓWNIE SZKOŁA 06:31 14 D [MP] 07:30 14 D [MP] 08:50 14 D [MP] 12:12 14 E [MP]
przez BABULE SZKOŁA 14:37 14 E [MP] 15:40 14 En [MP]
LEGENDA:
[A] - kurs firmy Arriva Sp. z o.o. Oddział w Mielcu
[AD] - kurs firmy Usługi Transportowe "ADRIA" Artur Olko
[AG] - kurs firmy U.T. TRANS-BUS P. O. i T. Artur Giec Kiełków
[D] - kurs firmy "Dwa Brzegi" Samorządowa Sp. z o. o. Przecław
[E] - kurs firmy EMEX Mielec
[EW] - kurs firmy Biuro Pośrednictwa Wizowego Turystyki i Reklamy EW-EL TOUR
[GT] - kurs firmy GOLDENTRANS Grzegorz Moryl, Mariusz Grabiec S.C. Mielec
[JK] - kurs firmy FP-U-H Janusz Kapinos Słupiec
[L] - kurs firmy Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
[M] - kurs firmy Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu
[MC] - kurs firmy MARCEL Marcin Chmielarski Rzeszów
[MI] - kurs firmy MIŚ F.P.H.U. Robert Wielgos Krosno
[MP] - kurs firmy MARKPOL Transport Krajowy-Zagraniczny Marek Rzeźnik Mielec
[N] - kurs firmy NEOBUS Polska Sp. z o.o. Niebylec
[W] - kurs firmy TO Marian Wolak Dulcza Wielka
# - kursuje przez gliny m. w okresie wakacji i ferii szkolnych
@1 - kursuje 02.05 i 31.05
@m - nie kursuje 02.05 i 31.05
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
5 - kursuje w piątki
5/7 - kursuje w piątki i niedziele
6 - kursuje w soboty
6H - kursuje w soboty w wakacje szkolne
7 - kursuje w niedziele
7/6 - kursuje we wszystkie dni tygodnia oprócz nocy z soboty na niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
b - nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych i w dniu 25 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy i drugi dzień Św.Wielkanocnych oraz w dn. 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - nie kursuje w dni wolne od pracy(święta)
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych, szkolnych przerw świątecznych , 02.05, dzień po Bożym Ciele oraz 14.10
G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje w dniu 24.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HR - kursuje w dni robocze w ferie szkolne zimowe
LF - kursuje w okresie letnich feri szkolnych w dni robocze
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
p - kursuje w dni robocze w okresie wakacji i feri szkolnych
rE - rezerwacja miejsc pod nr. 512 253 423
rM - rezerwacja miejsc pod nr. 697 609 787 lub 13 43 23 276
rMP - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod nr. 17 584 14 48
rN - pierwszeństwo z rezerwacją miejsc nr 17 27 60 195
rT - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod nr. 885 443 197
S - kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 02.05, dnia po Bożym Ciele oraz 14.10
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
y - kursuje w wigilie i sylwestra
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała , 02.05,
zaw - kurs zawieszony przez przewoźnika
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - przewoźnik Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu