Rozkład ważny od: 01.07.2024 do: 31.08.2024
MIELEC D.P.ul.JAGIELLOŃCZYKA 7
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
Dni robocze Soboty Niedziele i święta
CHEŁM AL. AK / KFC 07:20 1 1-7rF [FX] 07:20 1 1-7rF [FX] 07:20 1 1-7rF [FX]
przez SANDOMIERZ D.A.
LUBLIN D.A.
CHORZELÓW SK.PIEKARNIA 05:50 1 DL46 [MKS] 07:50 1 DL46 [MKS]
09:45 1 DL46 [MKS] 11:50 1 DL46 [MKS]
13:45 1 DL46 [MKS] 15:25 1 DL46 [MKS]
17:00 1 DL46 [MKS]
CHRZĄSTÓW V WAŁ 05:18 2 DL48 [MKS] 08:25 2 DL48 [MKS]
13:00 2 DL48 [MKS] 15:28 2 DL48 [MKS]
16:38 2 DL48 [MKS] 19:25 2 DL48 [MKS]
23:27 2 DL48 [MKS]
CZERMIN UG 07:35 6 D [CW] 09:00 6 D [CW]
przez TRZCIANA SZKOŁA 12:15 6 D [CW] 15:20 5 D [CW]
16:30 6 D [CW]
DĄBIE I 06:18 13 D105 [W] 10:30 13 D105 [W]
przez PARTYNIA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
13:45 13 D105 [W] 15:23 13 D105 [W]
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 07:15 12 D104 [W] 12:10 12 D104 [W]
przez RYDZÓW SZKOŁA
RUDA SMUTEK
15:25 12 D104 [W] 18:15 12 D104 [W]
DĘBICA POCZTA 07:38 12 Gnz [AD] 11:13 12 G6o [AD] 08:38 12 6o [AD]
przez PUSTKÓW,SZKOLA 13:20 12 Gnz [AD] 16:05 12 En [AD] 11:13 12 G6o [AD]
18:08 12 Dnz [AD] 13:35 12 6o [AD]
16:05 12 En [AD]
DULCZA MAŁA KOŃCOWY 08:25 12 D106 [W]
przez PIATKOWIEC 3
PIEŃ WIEŚ
DULCZA WIELKA LAS 07:18 13 D6103 [W] 12:00 13 D103 [W] 07:18 13 D6103 [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
RADOMYŚL WIELKI GIMNAZJUM
JANOWIEC SZKOŁA
15:16 13 D6103 [W] 17:00 13 D103 [W] 15:16 13 D6103 [W]
19:20 13 D103 [W] 23:16 13 D103 [W]
DULCZA WIELKA SKRZ.I 09:50 13 D103 [W] 14:30 13 D103 [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
DULCZA MAŁA KOŃCOWY
DULCZA WIELKA LAS
GLINY MAŁE WAŁ 13:25 9 D108 [JK] 17:05 9 Dm108 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ
SADKOWA GÓRA, KĄTY
GLINY MAŁE WAŁ 19:20 9 Dm108 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
ŁYSAKÓWEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ
GLINY MAŁE WAŁ 09:10 9 D108 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
SADKOWA GÓRA, KĄTY
GLINY MAŁE WAŁ 15:23 10 D [JK]
przez OSTRÓWEK KONIEC
GAWŁUSZOWICE
GOLESZÓW 5 05:12 1 DL45 [MKS] 06:20 1 DL45 [MKS]
przez MIELEC RYNEK 01
KSIĄŻNICE III "SZKOŁA"
07:30 1 DL45 [MKS] 10:12 1 DL45 [MKS]
12:50 1 DL45 [MKS] 13:35 1 DL45 [MKS]
15:26 1 DL45 [MKS] 16:44 1 DL45 [MKS]
18:34 1 DL45 [MKS] 23:26 1 DL45 [MKS]
GORLICE St.P. "Grosar" 02:55 2 1-7bnrM [MI] 15:50 2 DrM [MI] 02:55 2 1-7bnrM [MI] 02:55 2 1-7bnrM [MI]
przez PILZNO
JASŁO ul.Metzgera
BIECZ RYNEK
18:50 2 56nrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI] 18:50 2 56nrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI]
21:50 2 1-7bnrM [MI]
GÓRKI KOŚCIÓŁ 07:16 9 D114 [JK] 23:18 9 Dm114 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA, GIZOWA
ŁYSAKÓWEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ 15:25 9 D [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA, GIZOWA
ŁYSAKÓWEK
SUROWA I
HUCISKO 1 17:40 3 D [TB]
przez NIWISKA (Piaskownia)
JAMY ZALESIE 07:13 6 Dmz [EW]
przez IZBISKA, SZKOŁA
JAMY SZKOŁA
JAMY ZALESIE 12:10 6 D107 [EW] 18:10 6 Dmsg107 [EW]
przez WADOWICE GÓRNE
WADOWICE DOLNE
23:15 6 Dm107 [EW]
JANOWIEC KONIEC 08:00 2 D109 [MG] 12:40 2 D109 [MG]
przez PARTYNIA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
ŻARÓWKA WIEŚ
15:11 2 D109 [MG]
KAWĘCZYN 15:22 8 Dmz [JK]
przez WADOWICE GÓRNE
WOLA WADOWSKA SZKOŁA
KOLBUSZOWA P.D.A. 06:32 3 D [TB] 07:26 3 D [TB]
przez NIWISKA (Piaskownia)
KOLBUSZOWA (SZPITAL)
11:00 3 D [TB] 14:30 3 D [TB]
15:26 3 D [TB]
KRAKÓW M. D. A . 06:20 3 DrMP [MP] 09:20 3 1-7+a [MP] 09:20 3 1-7+a [MP] 09:20 3 1-7+a [MP]
przez CZERMIN UG
SŁUPIEC ST.K. POJAZDÓW
SZCZUCIN RYNEK
DĄBROWA TARNOWSKA ul. B.J.
12:40 3 1-7+a [MP] 15:40 3 AarMP [MP] 12:40 3 1-7+a [MP] 12:40 3 1-7+a [MP]
16:40 3 +garMP [MP]
KRAKÓW M. D. A . 06:00 1 A6arG [GT] 07:40 3 1-6a [MP] 06:00 1 A6arG [GT] 06:00 1 7arG [GT]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
LISIA GÓRA - KOŚCIÓŁ
08:30 1 A67a [GT] 12:00 1 A6arG [GT] 07:40 3 1-6a [MP] 08:30 1 A67a [GT]
14:15 3 A+arMP [MP] 15:00 1 A6arG [GT] 08:30 1 A67a [GT] 12:00 1 7agrG [GT]
17:15 3 Aag [MP] 12:00 1 A6arG [GT] 14:15 3 A+arMP [MP]
15:00 1 A6arG [GT] 15:00 1 7agrG [GT]
17:00 1 7agrG [GT]
18:20 3 7+ag [MP]
KRZEMIENICA KONIEC 15:20 10 D121 [JK] 23:18 10 D121 [JK]
przez KLISZÓW
LUBLIN D.A. 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST]
przez SANDOMIERZ D.A.
KRAŚNIK ul. NARUTOWICZA
LYON CENTRAL BUS STATION 21:10 1 1-7rF [FX] 21:10 1 1-7rF [FX] 21:10 1 1-7rF [FX]
przez PRAGA UAN FLORENC, KRIZIKOVA
NURNBERG ZOB KATE-STROBEL-STR.
STRASBOURG PLACE DE L'ETOLLE
ŁĄCZKI BRZESKIE II 19:20 8 Dmz [D] 23:05 8 Dmz [D]
przez MIELEC WOJ.P.BR.WSCHODNIA 02
DOBRYNIN
PRZECŁAW R.
PODOLE II
ŁĄCZKI BRZESKIE II 07:25 8 Dmz [D] 15:10 8 Dmz [D]
przez PRZECŁAW R.
PODOLE II
ŁÓDŹ FABRYCZNA 13:30 2 1-7arN [N] 13:30 2 1-7arN [N] 13:30 2 1-7arN [N]
przez BUSKO ZDRÓJ MDA.
KIELCE D.A
MIELEC INWESTORÓW OŚ.05 05:29 15 DL7 [MKS] 06:19 15 DL7 [MKS] 06:27 15 6L7 [MKS] 07:17 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC POW.W-WY GALERIA 03 07:07 15 DL7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 07:30 15 6L7 [MKS] 09:02 15 7+L7 [MKS]
09:30 15 D6L7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 11:02 15 7+L7 [MKS]
11:30 15 D6L7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 09:30 15 D6L7 [MKS] 13:02 15 7+L7 [MKS]
13:19 15 DL7 [MKS] 14:12 15 DL7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 15:02 15 7+L7 [MKS]
15:19 15 DL7 [MKS] 16:05 15 DL7 [MKS] 11:30 15 D6L7 [MKS] 17:02 15 7+L7 [MKS]
16:39 15 DL7 [MKS] 18:30 15 DL7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 19:02 15 67+m [MKS]
20:30 15 DL7 [MKS] 22:30 15 DL7 [MKS] 13:30 15 6L7 [MKS] 21:02 15 7+dm [MKS]
14:17 15 6L7 [MKS]
15:30 15 6L7 [MKS]
16:30 15 6L7 [MKS]
19:02 15 67+m [MKS]
20:32 15 6mL7 [MKS]
MIELEC JAGIEŁŁY 04 07:33 15 D6L7 [MKS] 08:23 15 DL7 [MKS] 07:33 15 D6L7 [MKS] 08:08 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC RYNEK 01
MIELEC DUCHA ŚWIĘTEGO 04
09:33 15 D6L7 [MKS] 10:33 15 D6L7 [MKS] 08:33 15 6L7 [MKS] 09:54 15 7+L7 [MKS]
11:33 15 D6L7 [MKS] 12:33 15 D6L7 [MKS] 09:33 15 D6L7 [MKS] 11:54 15 7+L7 [MKS]
13:14 15 DL6 [MKS] 13:33 15 D6L7 [MKS] 10:33 15 D6L7 [MKS] 13:54 15 7+L7 [MKS]
14:18 15 DL6 [MKS] 14:31 15 DL6 [MKS] 11:33 15 D6L7 [MKS] 15:54 15 7+L7 [MKS]
15:11 15 DL6 [MKS] 15:33 15 D6L7 [MKS] 12:33 15 D6L7 [MKS] 17:54 15 7+L7 [MKS]
16:33 15 D6L7 [MKS] 17:33 15 DL7 [MKS] 13:33 15 D6L7 [MKS] 19:54 15 67+m [MKS]
18:31 15 DL6 [MKS] 19:33 15 DL7 [MKS] 14:33 15 6L7 [MKS] 21:54 15 7+dm [MKS]
20:31 15 DL6 [MKS] 21:33 15 DL7 [MKS] 15:33 15 D6L7 [MKS]
23:33 15 DL7 [MKS] 16:33 15 D6L7 [MKS]
17:54 15 6L7 [MKS]
19:54 15 67+m [MKS]
MIELEC LEGIONÓW 01 06:30 15 DL44 [MKS] 07:30 15 DL44 [MKS]
09:25 15 DL44 [MKS] 11:16 15 DL44 [MKS]
13:16 15 DL44 [MKS] 14:55 15 DL44 [MKS]
16:25 15 DL44 [MKS] 18:11 15 DL44 [MKS]
20:31 15 DL44 [MKS] 22:40 15 DL44 [MKS]
23:59 15 DL44 [MKS]
MIELEC PRZEMYSŁOWA 02 05:50 15 DL21 [MKS] 13:58 15 DL21 [MKS] 06:00 15 6L21 [MKS]
21:58 15 DL21 [MKS] 14:00 15 6L21 [MKS]
MIELEC RZOCH. PĘTLA 11 06:36 15 DL5 [MKS] 08:57 15 D6L5 [MKS] 06:42 15 6L5 [MKS] 06:42 15 7+dL5 [MKS]
09:57 15 D6L5 [MKS] 10:57 15 D6L5 [MKS] 07:57 15 6L5 [MKS] 08:52 15 7+L5 [MKS]
15:57 15 D6L5 [MKS] 17:57 15 DL5 [MKS] 08:57 15 D6L5 [MKS] 10:52 15 7+L5 [MKS]
18:57 15 DL5 [MKS] 19:57 15 DL5 [MKS] 09:57 15 D6L5 [MKS] 12:52 15 7+L5 [MKS]
21:57 15 DL5 [MKS] 10:57 15 D6L5 [MKS] 14:52 15 7+L5 [MKS]
11:57 15 6L5 [MKS] 16:52 15 7+L5 [MKS]
12:57 15 6L5 [MKS] 18:52 15 67+m [MKS]
13:57 15 6L5 [MKS] 20:52 15 7+dm [MKS]
14:57 15 6L5 [MKS]
15:57 15 D6L5 [MKS]
16:57 15 6L5 [MKS]
18:52 15 67+m [MKS]
20:52 15 6mL5 [MKS]
MIELEC SSE PĘTLA 06:02 14 Emz [D] 06:05 15 DL45 [MKS] 06:02 14 Emz [D]
06:06 15 DL48 [MKS] 06:20 15 D6L25 [MKS] 06:20 15 D6L25 [MKS]
07:01 15 DL25 [MKS] 14:00 15 DL45 [MKS] 14:07 14 Emz [D]
14:07 14 Emz [D] 14:10 15 DL25 [MKS]
14:11 15 DL48 [MKS] 18:07 14 Dmz [D]
22:07 14 Dmz [D] 22:25 15 DL25 [MKS]
MIELEC SZARYCH SZEREGÓW 02 07:31 15 DL5 [MKS] 08:25 15 DL5 [MKS] 08:01 15 6L5 [MKS] 08:03 15 7+dL5 [MKS]
09:02 15 DL5 [MKS] 10:01 15 D6L5 [MKS] 09:01 15 6L5 [MKS] 10:03 15 7+L5 [MKS]
11:01 15 D6L5 [MKS] 12:01 15 D6L5 [MKS] 10:01 15 D6L5 [MKS] 12:03 15 7+L5 [MKS]
13:01 15 DL5 [MKS] 13:46 15 DL5 [MKS] 11:01 15 D6L5 [MKS] 14:03 15 7+L5 [MKS]
13:59 15 DL6 [MKS] 14:44 15 DL6 [MKS] 12:01 15 D6L5 [MKS] 16:03 15 7+L5 [MKS]
15:01 15 DL5 [MKS] 15:55 15 DL5 [MKS] 13:01 15 6L5 [MKS] 18:03 15 7+L5 [MKS]
16:30 15 DL5 [MKS] 17:00 15 DL5 [MKS] 14:01 15 6L5 [MKS] 20:03 15 67+m [MKS]
17:30 15 DL6 [MKS] 18:02 15 DL5 [MKS] 15:01 15 6L5 [MKS] 22:03 15 7+dm [MKS]
19:01 15 DL5 [MKS] 19:30 15 DL6 [MKS] 16:01 15 6L5 [MKS]
20:01 15 DL5 [MKS] 21:01 15 DL5 [MKS] 17:01 15 6L5 [MKS]
18:06 15 6L5 [MKS]
20:03 15 67+m [MKS]
22:03 15 6mL5 [MKS]
MIELEC WOJ.POLSK. INKUBATOR 09 05:57 14 D105 [W] 05:59 14 D104 [W]
06:00 14 D115 [JK] 06:11 14 D121 [JK]
14:05 14 D107 [EW] 14:15 14 D120 [JK]
14:16 14 D121 [JK] 15:06 14 D105 [W]
22:25 14 Dm107 [EW] 22:29 14 Dm114 [JK]
MŁODOCHÓW III 07:50 4 D110 [MG] 13:05 4 D110 [MG]
przez BABICHA
BRZYŚCIE IV SKLEP
BORKI NIZIŃSKIE I SZKOŁA
15:21 4 D110 [MG] 17:15 4 D110 [MG]
19:35 4 D110 [MG]
MUSZYNA RYNEK 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST]
przez NOWY SACZ D.A.
KRYNICA ZDRÓJ UM
OSTRÓWEK KONIEC 06:23 10 D115 [JK] 08:00 10 D115 [JK]
przez KLISZÓW
GAWŁUSZOWICE, UG.
15:23 10 D115 [JK] 23:18 10 D115 [JK]
OTAŁĘŻ I 10:45 9 D114 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA
BOROWA, GIZOWA
ŁYSAKÓWEK
OTAŁĘŻ I 07:20 10 D119 [JK] 11:15 10 D119 [JK]
przez MIELEC SIENKIEW.ST.PALIW 03
RZĘDZIANOWICE
CZERMIN UG
15:20 10 D119 [JK] 23:20 10 D119 [JK]
PADEW NARODOWA KOŚCIÓŁ 05:50 4 D116 [MG] 07:40 4 D116 [MG]
przez TUSZÓW NARODOWY U.G.
GROCHOWE I SZKOŁA
JAŚLANY ROZJAZD
BABULE SZKOŁA
11:30 4 D116 [MG] 13:45 4 D116 [MG]
15:45 4 D116 [MG] 19:20 4 D116 [MG]
PRZECŁAW R. 06:26 7 Dmz [D] 07:35 7 Emz [D] 07:35 7 Emz [D]
przez KIEŁKÓW II "PĘTLA"
WYLÓW
RADOMYŚL WIELKI D.A. 18:15 13 D103 [W]
ROŻNIATY 06:20 10 D121 [JK] 07:50 10 D121 [JK]
przez KLISZÓW
KRZEMIENICA SKLEP
12:45 10 D121 [JK] 17:05 10 D121 [JK]
RZEMIEŃ SZKOŁA 07:22 15 DL25 [MKS] 07:57 15 DL5 [MKS] 15:22 15 D6L25 [MKS]
11:57 15 DL5 [MKS] 12:57 15 DL5 [MKS]
13:51 15 DL5 [MKS] 14:51 15 DL5 [MKS]
15:22 15 D6L25 [MKS] 16:57 15 DL5 [MKS]
20:57 15 DL5 [MKS] 23:22 15 DL25 [MKS]
RZESZÓW D.A 03:28 2 1-7a [N] 03:28 2 1-7a [N] 03:28 2 1-7a [N]
przez KOLBUSZOWA P.D.A.
RZESZÓW DW. LOKALNY 05:20 5 D [MC] 05:30 4 Dm [MP] 06:00 5 6a [MC] 07:00 4 L67M [MP]
przez KOLBUSZOWA P.D.A. 06:00 5 Dm [MC] 06:15 4 Dm [MP] 07:00 4 L67M [MP] 10:00 4 L67M [MP]
07:05 5 D [MC] 07:45 4 D [MP] 08:05 5 6a [MC] 11:00 5 D7ma [MC]
08:35 4 U [MP] 09:00 5 D [MC] 10:00 4 L67M [MP] 13:00 5 7ma [MC]
10:00 5 Dy [MC] 10:15 4 Dm [MP] 11:00 5 6a [MC] 14:00 4 L67M [MP]
11:00 5 D7ma [MC] 11:15 4 Dm [MP] 13:00 5 6a [MC] 17:00 5 7xma [MC]
12:00 5 Dyx [MC] 13:25 4 Dm [MP] 14:00 4 L67M [MP] 19:30 5 D7ma [MC]
14:20 5 Dm [MC] 15:25 5 D [MC] 15:00 5 6yma [MC]
16:30 5 Dm [MC] 17:10 5 Dm [MC] 17:00 5 6yma [MC]
18:00 5 Dm [MC] 19:30 5 D7ma [MC] 19:30 5 6ma [MC]
21:00 5 Dm [MC] 21:30 5 6ma [MC]
RZĘDZIANOWICE PĘTLA 17 05:20 2 DL41 [MKS] 07:35 2 DL41 [MKS]
przez RZĘDZIANOWICE, SZKOŁA
RZĘDZIANOWICE OLSZYNY
11:00 2 DL41 [MKS] 12:30 2 DL41 [MKS]
13:40 2 DL41 [MKS] 16:00 2 DL41 [MKS]
18:25 2 DL41 [MKS] 20:25 2 DL41 [MKS]
STASZÓW RYNEK 07:47 6 D [ZT] 09:57 6 D [ZT]
przez GAWŁUSZOWICE, UG.
POŁANIEC D.A.
14:35 6 D [ZT]
SUCHY GRUNT, REMIZA 15:15 6 Dmz [EW]
przez IZBISKA, SZKOŁA
PIEŃ SZKOŁA
JAMY SZKOŁA
TARNOBRZEG MICKIEWICZA RONDO 06:40 11 Dnz [AD] 07:35 11 Dnz [AD] 08:40 11 E [AD]
przez TUSZÓW NARODOWY P.K.
BARANÓW SANDOMIERSKI
08:40 11 E [AD] 11:15 11 E [AD] 11:15 11 E [AD]
13:35 11 G6 [AD] 14:10 11 Gnz [AD] 13:35 11 G6 [AD]
15:35 11 Gnz [AD] 16:05 11 G6n [AD] 16:05 11 G6n [AD]
18:05 11 Dnz [AD]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 05:27 15 DL44 [MKS] 06:22 15 DL44 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 03 08:17 15 DL44 [MKS] 21:32 15 DL44 [MKS]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 10:17 15 DL44 [MKS] 12:17 15 DL44 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 03
WOLA CHORZELOWSKA HOTEL 06
13:47 15 DL44 [MKS] 15:27 15 DL44 [MKS]
17:12 15 DL44 [MKS] 19:32 15 DL44 [MKS]
23:07 15 DL44 [MKS]
TUSZÓW NARODOWY U.G. 06:25 3 D111 [MG] 07:35 3 D111 [MG]
przez CHORZELÓW SK.PIEKARNIA
TUSZÓW NARODOWY U.G. 08:45 3 D111 [MG] 13:15 3 D111 [MG]
przez ŁAWNICA SZKOŁA
GROCHOWE II CHRUŚCIELE
HYKI DĘBIAKI SZKOŁA
SARNÓW II
15:15 3 D111 [MG] 18:15 3 D111 [MG]
TUSZYMA DĄBIE PKP 10:59 7 Dmz [D]
przez DOBRYNIN
TUSZYMA BIAŁY BÓR I
TUSZYMA DĄBIE PKP 07:30 7 Dmz [D] 15:19 7 Dmz [D]
przez MIELEC WOJ.P.BR.WSCHODNIA 02
MIELEC INWESTORÓW 01
DOBRYNIN
TUSZYMA BIAŁY BÓR I
WARSZAWA D.A. ZACH 02:35 2 ErM [MI] 09:05 2 56nrM [MI] 02:35 2 ErM [MI] 11:40 2 BbnrM [MI]
przez OSTROWIEC SWIĘTOKRZ. D.A.
RADOM ul.WARSZAWSKA /Rondo
11:40 2 BbnrM [MI] 17:00 2 1-7bnrM [MI] 09:05 2 56nrM [MI] 17:00 2 1-7bnrM [MI]
17:00 2 1-7bnrM [MI]
WARSZAWA D.A. ZACH 06:30 1 1-7wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E] 06:30 1 1-7wbrE [E] 06:30 1 1-7wbrE [E]
przez POŁANIEC D.A.
STASZÓW RYNEK
16:00 1 5wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E]
16:00 1 7wbrE [E]
WOJKÓW 05:55 3 D112 [MG] 07:45 3 D112 [MG]
przez PADEW NARODOWA PRZYBYŁY
ROŻNIATY SKRZYŻOWANIE
PRZYKOP II
13:40 3 D112 [MG] 15:35 3 D112 [MG]
WOLA WADOWSKA SKRZYŻOWANIE 09:20 8 D120 [JK] 13:30 8 D120 [JK]
przez WADOWICE GÓRNE I
PRZEBENDÓW 3
KAWĘCZYN
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE
17:10 8 Dm120 [JK]
ZABORCZE SZKOŁA 10:05 7 Dmz [D] 12:40 7 Emz [D] 12:40 7 Emz [D]
przez KIEŁKÓW II "PĘTLA"
PRZECŁAW R.
WYLÓW
15:26 7 Emz [D] 16:40 7 Dmz [D] 15:26 7 Emz [D]
18:31 7 Dmz [D] 20:40 7 Dmz [D]
23:26 7 Dmz [D]
ZIEMPNIÓW II 06:34 6 D118 [CW] 08:00 6 D118 [CW]
przez TRZCIANA SZKOŁA
CZERMIN UG
ZIEMPNIÓW BRNIK
12:50 6 D118 [CW] 15:19 6 D118 [CW]
19:30 6 D118 [CW] 23:19 6 D118 [CW]
LEGENDA:
[AD] - kurs firmy Usługi Transportowe "ADRIA" Artur Olko, u.Mickiewicza 65, 39-400 Tarnobrzeg
[CW] - kurs firmy IMPET Witold Czaja, Czermin, 39-304 Czermin. Tel. 177741933
[D] - kurs firmy "Dwa Brzegi" Samorządowa Sp. z o. o. Przecław, ul. Wenecka 10, 39-320 Przecław. Tel. 175813058
[E] - kurs firmy EMEX Mielec, ul.Mickiewicza, 39-300 Mielec. Tel. 512253423
[EW] - kurs firmy Biuro Pośrednictwa Wizowego Turystyki i Reklamy EW-EL TOUR, Al.Niepodległości 12/29, 39-300 Mielec. Tel. 502270725
[FX] - kurs firmy Flixbus Polska, Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa
[GT] - kurs firmy GOLDENTRANS Grzegorz Moryl, Mariusz Grabiec S.C. Mielec, ul.Cyranowska 137, 39-300 Mielec. Tel. 605505613 605505614
[JK] - kurs firmy FP-U-H Janusz Kapinos w spadku, Słupiec 328, 33-230 Słupiec. Tel. 146431346 796317337
[MC] - kurs firmy MARCEL Marcin Chmielarski Rzeszów, ul.Architektów 1B, 35-105 Rzeszów. Tel. 600200585
[MG] - kurs firmy MARKPOL GRUP Sp. z o.o., Chorzelów
[MI] - kurs firmy MIŚ Sp. z o.o. Krosno, Krosno. Tel. 697609787
[MKS] - kurs firmy Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o., ul.Moniuszki 12, 39-300 Mielec
[MP] - kurs firmy MARKPOL Transport Krajowy-Zagraniczny Marek Rzeźnik Mielec, ul.Cyranowska 129, 39-300 Mielec. Tel. 175841448 796969151
[N] - kurs firmy NEOBUS Polska Sp. z o.o. Niebylec, Niebylec. Tel. 888202222
[ST] - kurs firmy SOFTY Handel Usługi Transport Grzegorz Bartnik Lublin, Lublin
[TB] - kurs firmy Usługi Transportowe przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak, Trzęsówka
[W] - kurs firmy TO Marian Wolak Dulcza Wielka w spadku, ul.Ks.Kalinowskiego 121, 39-312 Dulcza Wielka. Tel. 146829646 730730860
[ZT] - kurs firmy TO-T Zbigniew Wiącek Osiek, Osiek
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
103 - Linia PTZ 103
104 - Linia PTZ 104
105 - Linia PTZ 105
106 - Linia PTZ 106
107 - Linia PTZ 107
108 - Linia PTZ 108
109 - Linia PTZ 109
110 - Linia PTZ 110
111 - Linia PTZ 111
112 - Linia PTZ 112
114 - Linia PTZ 114
115 - Linia PTZ 115
116 - Linia ptz 116
118 - Linia PTZ 118
119 - Linia PTZ 119
120 - Linia PTZ 120
121 - Linia PTZ 121
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - nie kursuje w dni wolne od pracy(święta)
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje w dniu 24.XII
L21 - linia 21
L25 - linia 25
L41 - linia 41
L43 - linia 43
L44 - linia 44
L45 - linia 45
L46 - linia 46
L48 - linia 48
L5 - linia 5
L6 - linia 6
L67 - w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele
L7 - linia 7
M - kursuje w dniach 24,31 XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
o - kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała oraz 2 maja ,31 grudnia, oprócz niedziel
rE - rezerwacja miejsc pod numerem 512 253 423
rF - zakup biletu na stronie internetowej www.flixbus.pl
rG - rezerwacja miejsc605 505 613, 605 505 614
rM - rezerwacja miejsc pod numerem 697 609 787 lub 13 43 23 276
rMP - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod nr. 17 584 14 48
rN - pierwszeństwo z rezerwacją miejsc nr 703 280 900
rST - rezerwacja miejsc-przedsprzedaż u kierowcy lub zakup poprzez stronę internetową
S - kursuje w dni nauki szkolnej
sg - kurs wydłużony do Suchego Gruntu
U - kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje 01.01, 26.12, oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
y - kursuje 6.01, Wielką Sobotę, 1.05, 3.05, Zielone Świątki , Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - kursy ekspresowe
12:00 - przewoźnik Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu
12:00 - sieć komunikacyjna Powiatowy Transport Zbiorowy Mielec