Rozkład ważny od: 11.10.2021 do: 30.11.2021
MIELEC D.A.ul.JAGIELLOŃCZYKA 7
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
Dni robocze Soboty Niedziele i święta
CHORZELÓW SK.PIEKARNIA 05:50 1 DL46 [MKS] 06:50 1 SL46 [MKS] 07:05 1 6L46 [MKS]
07:50 1 DL46 [MKS] 09:45 1 DL46 [MKS] 10:35 1 6L46 [MKS]
11:50 1 DL46 [MKS] 13:45 1 DL46 [MKS] 13:38 1 6L46 [MKS]
15:25 1 DL46 [MKS] 17:00 1 DL46 [MKS] 16:35 1 6L46 [MKS]
CHRZĄSTÓW V WAŁ 05:18 2 DL48 [MKS] 06:45 2 DeL48 [MKS] 05:30 2 6L48 [MKS]
08:25 2 DL48 [MKS] 13:00 2 DL48 [MKS] 09:25 2 6L48 [MKS]
13:45 2 DeL48 [MKS] 14:53 2 DeL48 [MKS] 13:20 2 6L48 [MKS]
15:28 2 DL48 [MKS] 16:38 2 DL48 [MKS] 16:00 2 6L48 [MKS]
19:25 2 DL48 [MKS] 23:27 2 DL48 [MKS]
DĄBIE I 06:18 12 D [W] 10:30 12 D [W]
przez ZGÓRSKO II
PARTYNIA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
13:45 12 D [W] 14:35 12 Sz [W]
15:23 12 D [W]
DĄBRÓWKA OSUCHOWSKA 14:40 9 Sz [JK]
przez WADOWICE GÓRNE
WOLA WADOWSKA SZKOŁA
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE
KAWĘCZYN
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 14:35 13 Sz [W] 15:14 12 D [W]
przez PODLESZANY III " SZKOŁA"
RYDZÓW SZKOŁA
18:15 12 D [W]
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 07:16 12 D [W] 12:10 12 D [W]
przez PODLESZANY III " SZKOŁA"
RYDZÓW SZKOŁA
RADOMYŚL WIELKI D.A.
RUDA SMUTEK
DĘBICA D.A. 07:40 11 S [AD] 14:25 11 S [AD]
przez RZEMIEŃ SZKOŁA
DĘBICA D.A. 06:45 11 Dnz [AD] 07:40 11 E [AD] 07:40 11 E [AD]
przez TUSZYMA RONDO
PUSTKÓW II
08:40 11 Dnz [AD] 09:40 11 E [AD] 09:40 11 E [AD]
11:20 11 Dnz [AD] 12:20 11 E [AD] 12:20 11 E [AD]
13:25 11 Dnz [AD] 14:25 11 E [AD] 14:25 11 E [AD]
16:05 11 Dnz [AD] 17:05 11 En [AD] 17:05 11 En [AD]
18:05 11 Dnz [AD] 19:15 11 En [AD] 19:15 11 En [AD]
DULCZA MAŁA KOŃCOWY 08:25 13 D [W] 14:30 13 Sz [W]
przez GRZYBÓW
PODBORZE SKRZYŻOWANIE
RADOMYŚL WIELKI D.A.
PIEŃ WIEŚ
15:20 13 Sz [W]
DULCZA WIELKA LAS 12:00 13 D [W]
przez PODBORZE SKRZYŻOWANIE
RADOMYŚL WIELKI D.A.
JANOWIEC SZKOŁA
DULCZA WIELKA LAS 07:18 13 D [W] 15:16 13 D [W] 07:18 13 6 [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
RADOMYŚL WIELKI GIMNAZJUM
JANOWIEC SZKOŁA
17:00 13 D [W] 19:20 13 D [W] 15:16 13 6 [W]
23:16 13 D [W]
DULCZA WIELKA SKRZ.I 09:50 13 D [W] 14:30 13 D [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
DULCZA MAŁA KOŃCOWY
DULCZA WIELKA LAS
GLINY MAŁE WAŁ 07:19 10 D [JK] 11:50 10 D [JK]
przez KLISZÓW
KRZEMIENICA SKLEP
GAWŁUSZOWICE, UG.
OSTRÓWEK KONIEC
14:30 10 Sz [JK]
GLINY MAŁE, SKLEP 17:05 9 Dm [JK]
przez BOROWA, RYNEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ
GLINY MAŁE, SKLEP 15:23 10 D [JK] 16:50 10 Dm [JK]
przez KLISZÓW
KRZEMIENICA SKLEP
GAWŁUSZOWICE, UG.
OSTRÓWEK KONIEC
19:23 10 Dm [JK] 23:19 10 Dm [JK]
GOLESZÓW 5 05:12 1 DL45 [MKS] 06:20 1 DL45 [MKS] 05:25 1 6L45 [MKS]
przez MIELEC RYNEK 01
KSIĄŻNICE III "SZKOŁA"
07:30 1 DL45 [MKS] 10:12 1 DL45 [MKS] 07:40 1 6L45 [MKS]
12:50 1 DL45 [MKS] 13:35 1 DL45 [MKS] 11:40 1 6L45 [MKS]
14:35 1 DeL45 [MKS] 15:26 1 DL45 [MKS] 15:40 1 6L45 [MKS]
16:44 1 DL45 [MKS] 18:34 1 DL45 [MKS]
23:26 1 DL45 [MKS]
GORLICE St.P. "Grosar" 02:55 2 1-7bnrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI] 00:25 2 5FnrM [MI] 02:55 2 1-7bnrM [MI]
przez PILZNO
JASŁO ul.Metzgera
BIECZ RYNEK
02:55 2 1-7bnrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI]
21:50 2 1-7bnrM [MI]
GÓRKI KOŚCIÓŁ 12:30 9 D [JK] 14:35 9 Dm [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA
ŁYSAKÓWEK
19:22 9 Dm [JK]
HUCISKO 1 17:40 3 D [TB]
przez NIWISKA (Piaskownia)
TRZEŚŃ k KOLBUSZ.
JAMY ZALESIE 07:15 6 Dmz [EW] 12:10 6 Dmz [EW]
przez PIEŃ SZKOŁA
JAMY SZKOŁA
23:15 6 Dmz [EW]
JAMY SKRZYŻ. (PRZYBYSZ) 12:10 6 D [EW] 18:10 6 D [EW]
przez WADOWICE GÓRNE
WADOWICE DOLNE
IZBISKA, SZKOŁA
JANOWIEC KONIEC 08:00 4 D [MP] 14:40 4 Sz [MP]
przez IZBISKA, SZKOŁA
PARTYNIA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
ŻARÓWKA WIEŚ
15:11 4 D [MP]
JANOWIEC KONIEC 05:59 4 Sz [MP] 12:40 4 D [MP]
przez PARTYNIA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
ŻARÓWKA WIEŚ
KAWĘCZYN 17:10 9 Sz [JK]
przez WOLA WADOWSKA SZKOŁA
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE
KOLBUSZOWA D.A. 06:32 3 D [TB] 07:26 3 D [TB]
przez NIWISKA (Piaskownia)
TRZEŚŃ k KOLBUSZ.
KOLBUSZOWA (SZPITAL)
11:00 3 D [TB] 14:30 3 D [TB]
15:26 3 D [TB]
KRAKÓW M. D. A . 06:20 3 EarMP [MP] 09:20 3 1-7+a [MP] 09:20 3 1-7+a [MP]
przez CZERMIN UG
SŁUPIEC ST.K. POJAZDÓW
SZCZUCIN RYNEK
DĄBROWA TARNOWSKA ul. B.J.
12:40 3 1-7+a [MP] 15:40 3 A+a [MP] 09:20 3 1-7+a [MP] 12:40 3 1-7+a [MP]
12:40 3 1-7+a [MP]
16:40 3 6a [MP] 16:40 3 +garMP [MP]
KRAKÓW M. D. A . 06:00 1 A67a [GT] 08:30 1 A67a [GT] 06:00 1 A67a [GT]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
LISIA GÓRA - KOŚCIÓŁ
12:00 1 A6arG [GT] 15:00 1 A6arG [GT] 08:30 1 A67a [GT] 08:30 1 A67a [GT]
12:00 1 A6arG [GT] 12:00 1 7agrG [GT]
15:00 1 A6arG [GT] 15:00 1 7agrG [GT]
17:00 1 7agrG [GT]
KRAKÓW M. D. A . 07:40 3 1-7+a [MP] 14:15 3 1-7+a [MP] 07:40 3 1-7+a [MP]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
NOWA JASTRZĄBKA I
LISIA GÓRA - KOŚCIÓŁ
BRZOZÓWKA
14:15 3 1-7+a [MP] 14:15 3 1-7+a [MP]
18:20 3 7+ag [MP]
LUBLIN D.A. 06:50 2 DdzrT [AG] 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST]
przez SANDOMIERZ D.A.
ANNOPOL ul.Rynek 1
ŁĄCZKI BRZESKIE II 07:25 8 Dmz [D] 14:30 8 S [D]
przez TUSZYMA I
PODOLE II
15:10 8 Dmz [D] 23:05 8 Dmz [D]
ŁÓDŹ FABRYCZNA 13:30 2 1-7rN [N] 13:30 2 1-7rN [N] 13:30 2 1-7rN [N]
przez BUSKO ZDRÓJ MDA.
KIELCE D.A
ŁYSAKÓW 07:16 9 D [JK] 15:25 9 D [JK] 07:16 9 6 [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA, GIZOWA
ŁYSAKÓWEK
SUROWA I
23:30 9 Dm [JK] 15:25 9 6 [JK]
MIELEC INWESTORÓW OŚ.05 05:29 15 DL7 [MKS] 06:19 15 DL7 [MKS] 06:27 15 6L7 [MKS] 07:02 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC POW.W-WY GALERIA 03 07:07 15 DL7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 07:30 15 6L7 [MKS] 09:02 15 7+L7 [MKS]
09:30 15 D6L7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 11:02 15 7+L7 [MKS]
11:30 15 D6L7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 09:30 15 D6L7 [MKS] 13:02 15 7+L7 [MKS]
13:19 15 DL7 [MKS] 14:12 15 DL7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 15:02 15 7+L7 [MKS]
16:05 15 DL7 [MKS] 16:39 15 DL7 [MKS] 11:30 15 D6L7 [MKS] 17:02 15 7+L7 [MKS]
18:30 15 DL7 [MKS] 20:30 15 DL7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 19:02 15 67+m [MKS]
22:30 15 DL7 [MKS] 13:30 15 6L7 [MKS] 21:02 15 7+dm [MKS]
14:30 15 6L7 [MKS]
15:30 15 6L7 [MKS]
16:30 15 6L7 [MKS]
19:02 15 67+m [MKS]
21:02 15 6mL7 [MKS]
MIELEC JAGIEŁŁY 04 06:21 15 DL6 [MKS] 06:51 15 DL6 [MKS] 05:49 15 6L6 [MKS] 07:54 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC RYNEK 01
MIELEC DUCHA ŚWIĘTEGO 04
07:11 15 DL6 [MKS] 07:33 15 D6L7 [MKS] 07:33 15 D6L7 [MKS] 09:54 15 7+L7 [MKS]
08:23 15 DL7 [MKS] 09:33 15 D6L7 [MKS] 08:33 15 6L7 [MKS] 11:54 15 7+L7 [MKS]
10:33 15 D6L7 [MKS] 11:33 15 D6L7 [MKS] 09:33 15 D6L7 [MKS] 13:54 15 7+L7 [MKS]
12:33 15 D6L7 [MKS] 13:14 15 DL6 [MKS] 10:33 15 D6L7 [MKS] 15:54 15 7+L7 [MKS]
13:33 15 D6L7 [MKS] 14:18 15 DL6 [MKS] 11:33 15 D6L7 [MKS] 17:54 15 7+L7 [MKS]
14:31 15 DL6 [MKS] 15:11 15 DL6 [MKS] 12:33 15 D6L7 [MKS] 19:54 15 67+m [MKS]
15:33 15 D6L7 [MKS] 16:33 15 D6L7 [MKS] 13:33 15 D6L7 [MKS] 21:54 15 7+dL7 [MKS]
17:33 15 DL7 [MKS] 18:31 15 DL6 [MKS] 14:33 15 6L7 [MKS]
19:33 15 DL7 [MKS] 20:31 15 DL6 [MKS] 15:33 15 D6L7 [MKS]
21:33 15 DL7 [MKS] 22:31 15 DL6 [MKS] 16:33 15 D6L7 [MKS]
23:33 15 DL7 [MKS] 17:54 15 6L7 [MKS]
19:54 15 67+m [MKS]
21:54 15 6mL7 [MKS]
MIELEC LEGIONÓW 01 06:30 15 DL44 [MKS] 07:30 15 DL44 [MKS] 06:48 15 6L44 [MKS]
08:30 15 DeL44 [MKS] 09:25 15 DL44 [MKS] 09:48 15 6L44 [MKS]
11:16 15 DL44 [MKS] 13:16 15 DL44 [MKS] 13:09 15 6L44 [MKS]
14:55 15 DL44 [MKS] 16:35 15 DL44 [MKS] 15:59 15 6L44 [MKS]
18:11 15 DL44 [MKS] 20:31 15 DL44 [MKS] 19:29 15 6L44 [MKS]
22:40 15 DL44 [MKS] 23:59 15 DL44 [MKS]
MIELEC PRZEMYSŁOWA 01 05:15 15 DL21 [MKS] 05:50 15 DL21 [MKS] 06:00 15 6L21 [MKS] 06:10 15 7+dL21 [MKS]
13:58 15 DL21 [MKS] 21:58 15 DL21 [MKS] 14:00 15 6L21 [MKS]
MIELEC RZOCH. PĘTLA 11 06:36 15 DL5 [MKS] 08:57 15 D6L5 [MKS] 06:52 15 6L5 [MKS] 06:52 15 7+dL5 [MKS]
09:57 15 D6L5 [MKS] 10:57 15 D6L5 [MKS] 07:57 15 6L5 [MKS] 08:52 15 7+L5 [MKS]
15:57 15 D6L5 [MKS] 17:57 15 DL5 [MKS] 08:57 15 D6L5 [MKS] 10:52 15 7+L5 [MKS]
18:57 15 DL5 [MKS] 19:57 15 DL5 [MKS] 09:57 15 D6L5 [MKS] 12:52 15 7+L5 [MKS]
21:57 15 DL5 [MKS] 10:57 15 D6L5 [MKS] 14:52 15 7+L5 [MKS]
11:57 15 6L5 [MKS] 16:52 15 7+L5 [MKS]
12:57 15 6L5 [MKS] 18:52 15 67+m [MKS]
13:57 15 6L5 [MKS] 20:52 15 7+dm [MKS]
14:57 15 6L5 [MKS]
15:57 15 D6L5 [MKS]
16:57 15 6L5 [MKS]
18:52 15 67+m [MKS]
20:52 15 6mL5 [MKS]
MIELEC STREFA 3 "PĘTLA" 06:04 14 Emz [D] 06:05 15 DL45 [MKS] 06:04 14 Emz [D]
06:06 15 DL48 [MKS] 06:20 15 D6L25 [MKS] 06:20 15 D6L25 [MKS]
07:01 15 DL25 [MKS] 07:34 14 S [D] 14:09 14 Emz [D]
14:00 15 DL45 [MKS] 14:09 14 Emz [D]
14:10 15 DL25 [MKS] 14:11 15 DL48 [MKS]
14:37 15 DL48 [MKS] 18:09 14 Dmz [D]
22:09 14 Dmz [D] 22:25 15 DL25 [MKS]
MIELEC SZ. SZEREGÓW 02 05:41 15 DL5 [MKS] 07:31 15 DL5 [MKS] 08:01 15 6L5 [MKS] 08:03 15 7+dL5 [MKS]
07:54 15 DL6 [MKS] 08:25 15 DL5 [MKS] 09:01 15 6L5 [MKS] 10:03 15 7+L5 [MKS]
09:02 15 DL5 [MKS] 10:01 15 D6L5 [MKS] 10:01 15 D6L5 [MKS] 12:03 15 7+L5 [MKS]
11:01 15 D6L5 [MKS] 12:01 15 D6L5 [MKS] 11:01 15 D6L5 [MKS] 14:03 15 7+L5 [MKS]
13:01 15 DL5 [MKS] 13:46 15 DL5 [MKS] 12:01 15 D6L5 [MKS] 16:03 15 7+L5 [MKS]
13:59 15 DL6 [MKS] 14:44 15 DL6 [MKS] 13:01 15 6L5 [MKS] 18:03 15 7+L5 [MKS]
15:01 15 DL5 [MKS] 15:19 15 DL6 [MKS] 14:01 15 6L5 [MKS] 20:03 15 67+m [MKS]
15:55 15 DL5 [MKS] 16:30 15 DL5 [MKS] 15:01 15 6L5 [MKS] 22:03 15 7+dm [MKS]
17:00 15 DL5 [MKS] 17:30 15 DL6 [MKS] 16:01 15 6L5 [MKS]
18:02 15 DL5 [MKS] 19:01 15 DL5 [MKS] 17:01 15 6L5 [MKS]
19:30 15 DL6 [MKS] 20:01 15 DL5 [MKS] 18:06 15 6L5 [MKS]
21:01 15 DL5 [MKS] 21:30 15 DL6 [MKS] 20:03 15 67+m [MKS]
23:01 15 DL5 [MKS] 22:03 15 6mL5 [MKS]
MIELEC W.P.BR.WSCHODNIA 06:06 14 Dmz [EW] 14:06 14 Dmz [EW]
22:28 14 Dmz [EW]
MIELEC WOLN. SK.Z DUNIKOWS 09:34 14 D [ZT] 13:14 14 D [ZT]
MŁODOCHÓW III 04:50 4 D [MP] 06:21 4 Sz [MP]
przez BABICHA
BRZYŚCIE IV SKLEP
BORKI NIZIŃSKIE I SZKOŁA
07:45 4 D [MP] 13:05 4 D [MP]
14:35 3 Sz [MP] 15:21 4 D [MP]
17:15 4 D [MP] 19:35 4 D [MP]
MUSZYNA RYNEK 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST]
przez NOWY SACZ D.A.
KRYNICA ZDRÓJ UM
OSTRÓWEK SZKOŁA 05:40 9 Sz [JK] 09:10 9 D [JK]
przez BOROWA, RYNEK
BOROWA
GLINY MAŁE, SKLEP
OSTRÓWEK SZKOŁA 13:25 9 D [JK]
przez BOROWA, RYNEK
GÓRKI KOŚCIÓŁ
GLINY MAŁE, SKLEP
OTAŁĘŻ I 10:45 9 D [JK] 11:35 9 6 [JK]
przez BOROWA, GIZOWA
ŁYSAKÓWEK
SUROWA I
PADEW NARODOWA KOŚCIÓŁ 06:00 4 D [MP] 07:35 4 D [MP]
przez TUSZÓW NARODOWY U.G.
GROCHOWE I SZKOŁA
JAŚLANY ROZJAZD
BABULE SZKOŁA
11:30 4 D [MP] 13:30 4 D [MP]
14:35 4 D [MP] 15:45 4 D [MP]
17:20 4 D [MP] 19:15 4 D [MP]
PRZECŁAW R. 06:30 8 S [D]
przez TUSZYMA I
RADOMYŚL WIELKI D.A. 18:15 13 D [W]
przez ZGÓRSKO II
RZEMIEŃ SZKOŁA 05:51 15 DL5 [MKS] 07:22 15 DL25 [MKS] 15:22 15 D6L25 [MKS]
07:57 15 DL5 [MKS] 11:57 15 DL5 [MKS]
12:57 15 DL5 [MKS] 13:51 15 DL5 [MKS]
14:51 15 DL5 [MKS] 15:22 15 D6L25 [MKS]
16:57 15 DL5 [MKS] 20:57 15 DL5 [MKS]
23:22 15 DL25 [MKS]
RZESZÓW DW. LOKALNY 04:40 5 Dm [MC] 05:10 5 D [MC] 06:00 5 67a [MC]
przez KOLBUSZOWA D.A. 05:40 5 Dm [MC] 06:30 5 Dm [MC] 08:00 5 67a [MC]
07:00 5 D [MC] 08:45 5 D [MC] 11:00 5 A67a [MC] 11:00 5 A67a [MC]
10:00 5 Aay [MC] 11:00 5 A67a [MC] 13:00 5 67a [MC] 13:00 5 67a [MC]
12:15 5 D [MC] 13:00 5 Dm [MC] 15:00 5 67ya [MC]
13:50 5 Dm [MC] 14:40 5 Dm [MC] 17:00 5 67yx [MC] 17:00 5 67yx [MC]
15:16 5 Dm [MC] 16:16 5 Dm [MC] 19:30 5 67ma [MC] 19:20 1 3457 [FX]
17:15 5 Dm [MC] 18:30 5 Dm [MC] 21:30 5 67ma [MC] 19:30 5 67ma [MC]
19:20 1 3457 [FX] 19:30 5 Ama [MC]
21:00 5 Dm [MC]
RZĘDZIANOWICE PĘTLA 17 05:20 2 DL41 [MKS] 06:35 2 SL41 [MKS] 06:45 2 6L41 [MKS]
przez RZĘDZIANOWICE, SZKOŁA
RZĘDZIANOWICE OLSZYNY
07:35 2 DL41 [MKS] 11:00 2 DL41 [MKS] 07:45 2 6L41 [MKS]
12:30 2 DL41 [MKS] 13:40 2 DL41 [MKS] 10:15 2 6L41 [MKS]
14:45 2 SL41 [MKS] 16:00 2 DL41 [MKS] 13:15 2 6L41 [MKS]
18:25 2 DL41 [MKS] 20:25 2 DL41 [MKS]
SŁUPIEC ST.K. POJAZDÓW 13:30 9 S [JK]
przez RZĘDZIANOWICE
CZERMIN UG
SŁUPIEC, MOST
STASZÓW RYNEK 06:35 6 D [ZT] 07:48 6 D [ZT]
przez GAWŁUSZOWICE, UG.
POŁANIEC D.A.
RYTWIANY/ul.Stasz.(stadion)/05
09:58 6 D [ZT] 13:45 6 D [ZT]
14:35 6 D [ZT]
SUCHY GRUNT, REMIZA 14:30 6 S [EW] 15:15 6 Dmz [EW]
przez IZBISKA, SZKOŁA
PIEŃ SZKOŁA
JAMY SZKOŁA
SUCHY GRUNT, REMIZA 18:10 6 Dmz [EW]
przez PIEŃ SZKOŁA
JAMY SZKOŁA
JAMY ZALESIE
SZYDŁOWIEC IV 05:24 15 SL43 [MKS] 06:39 15 SL43 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 03 13:34 15 SL43 [MKS] 15:44 15 SL43 [MKS]
TARNOBRZEG D.A. 13:35 11 S [AD] 14:35 11 S [AD]
przez PADEW NARODOWA ul.Złota 15:30 11 S [AD]
TARNOBRZEG D.A. 06:40 11 Dnz [AD] 07:38 11 E [AD] 07:38 11 E [AD]
przez TUSZÓW NARODOWY P.K.
BARANÓW SANDOMIERSKI
08:50 11 Dnz [AD] 09:50 11 E [AD] 09:50 11 E [AD]
11:05 11 Dnz [AD] 12:05 11 E [AD] 12:05 11 E [AD]
14:35 11 E [AD] 15:30 11 Dnz [AD] 14:35 11 E [AD]
16:35 11 En [AD] 18:10 11 Dnz [AD] 16:35 11 En [AD]
19:15 11 En [AD] 19:15 11 En [AD]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 05:27 15 DL44 [MKS] 06:22 15 DL44 [MKS] 05:42 15 6L44 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 03 07:09 15 DeL44 [MKS] 08:17 15 DL44 [MKS] 08:42 15 6L44 [MKS]
10:17 15 DL44 [MKS] 21:32 15 DL44 [MKS]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 12:17 15 DL44 [MKS] 13:47 15 DL44 [MKS] 12:12 15 6L44 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 03
WOLA CHORZELOWSKA HOTEL 06
15:27 15 DL44 [MKS] 17:12 15 DL44 [MKS] 15:02 15 6L44 [MKS]
19:32 15 DL44 [MKS] 23:07 15 DL44 [MKS] 18:32 15 6L44 [MKS]
TRZĘSÓWKA KOŚCIÓŁ 15:30 4 S [MP]
przez OSTROWY TUSZOWSKIE
JAGODNIK (0+644)
CMOLAS (6+575)
TUSZÓW NARODOWY U.G. 05:15 3 D [MP] 06:20 4 D [MP]
przez CHORZELÓW SK.PIEKARNIA
TUSZÓW MAŁY
07:35 3 D [MP]
TUSZÓW NARODOWY U.G. 15:15 4 D [MP] 19:15 4 D [MP]
przez ŁAWNICA KRZYŻÓWKA
ŁAWNICA SZKOŁA
GROCHOWE II CHRUŚCIELE
HYKI DĘBIAKI SZKOŁA
TUSZÓW NARODOWY U.G. 08:45 4 D [MP] 13:15 4 D [MP]
przez ŁAWNICA KRZYŻÓWKA
ŁAWNICA SZKOŁA
GROCHOWE II CHRUŚCIELE
SARNÓW II
17:15 4 D [MP]
TUSZYMA, DĄBIE 15:10 7 Dmz [D] 19:20 7 Dmz [D]
przez MIELEC W.P.BR.WSCHODNIA
RZEMIEŃ SZKOŁA
TUSZYMA BIAŁY BÓR I
23:10 7 Dmz [D]
TUSZYMA, DĄBIE 06:29 7 S [D]
przez RZEMIEŃ III
TUSZYMA, DĄBIE 07:40 7 Dmz [D] 10:59 7 Dmz [D]
przez RZEMIEŃ SZKOŁA
TUSZYMA BIAŁY BÓR I
14:29 7 S [D] 16:44 7 Dmz [D]
WARSZAWA D.A. ZACH 08:15 1 3457 [FX] 08:15 1 3457 [FX]
przez KIELCE D.A
SKARŻYSKO KAMIENNA
WARSZAWA OKĘCIE
WARSZAWA D.A. ZACH 02:35 2 ErM [MI] 11:40 2 BbnrM [MI] 02:35 2 ErM [MI] 11:40 2 BbnrM [MI]
przez OSTROWIEC SWIĘTOKRZ. D.A.
RADOM ul.WARSZAWSKA /Rondo
15:00 2 5FnrM [MI] 17:00 2 1-7bnrM [MI] 17:00 2 1-7bnrM [MI] 17:00 2 1-7bnrM [MI]
WARSZAWA D.A. ZACH 06:30 1 1-7wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E] 06:30 1 1-7wbrE [E] 06:30 1 1-7wbrE [E]
przez POŁANIEC D.A.
STASZÓW RYNEK
16:00 1 5wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E] 11:00 1 1-7wbrE [E]
16:00 1 7wbrE [E]
WOJKÓW 05:55 3 D [MP] 07:45 3 D [MP]
przez ROŻNIATY SKRZYŻOWANIE
PRZYKOP II
DOMACYNY WIEŚ
13:40 3 D [MP] 15:35 3 D [MP]
ZABORCZE SZKOŁA 06:25 7 Dmz [D]
przez KIEŁKÓW II "PĘTLA"
ZABORCZE SZKOŁA 07:56 7 Emz [D] 10:05 7 Emz [D] 07:56 7 Emz [D]
przez PRZECŁAW R.
WYLÓW
12:20 7 Dmz [D] 14:40 7 S [D] 10:05 7 Emz [D]
15:26 7 Emz [D] 16:40 7 Dmz [D] 15:26 7 Emz [D]
18:31 7 Dmz [D] 20:40 7 Dmz [D]
23:26 7 Dmz [D]
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE 15:20 8 Dmz [JK]
przez DĄBRÓWKA OSUCHOWSKA, SKLEP
KAWĘCZYN
WAMPIERZÓW SZK.
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE 13:30 8 S [JK] 15:22 8 Dmz [JK]
przez WADOWICE GÓRNE
WOLA WADOWSKA SZKOŁA
ZIEMPNIÓW II 06:33 6 D [CW] 08:00 6 D [CW]
przez TRZCIANA SZKOŁA
CZERMIN UG
ZIEMPNIÓW BRNIK
12:50 6 D [CW] 15:19 6 D [CW]
19:30 6 D [CW] 23:19 6 D [CW]
LEGENDA:
[AD] - kurs firmy Usługi Transportowe "ADRIA" Artur Olko, u.Mickiewicza 65, 39-400 Tarnobrzeg
[AG] - kurs firmy U.T. TRANS-BUS P. O. i T. Artur Giec Kiełków, Kiełków. Tel. 885443197
[CW] - kurs firmy IMPET Witold Czaja, Czermin, 39-304 Czermin. Tel. 177741933
[D] - kurs firmy "Dwa Brzegi" Samorządowa Sp. z o. o. Przecław, ul. Wenecka 10, 39-320 Przecław. Tel. 175813058
[E] - kurs firmy EMEX Mielec, ul.Mickiewicza, 39-300 Mielec. Tel. 512253423
[EW] - kurs firmy Biuro Pośrednictwa Wizowego Turystyki i Reklamy EW-EL TOUR, Al.Niepodległości 12/29, 39-300 Mielec. Tel. 502270725
[FX] - kurs firmy Flixbus Polska, Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa
[GT] - kurs firmy GOLDENTRANS Grzegorz Moryl, Mariusz Grabiec S.C. Mielec, ul.Cyranowska 137, 39-300 Mielec. Tel. 605505613 605505614
[JK] - kurs firmy FP-U-H Janusz Kapinos, Słupiec 328, 33-230 Słupiec. Tel. 146431346 607325713
[MC] - kurs firmy MARCEL Marcin Chmielarski Rzeszów, ul.Architektów 1B, 35-105 Rzeszów. Tel. 600200585
[MI] - kurs firmy MIŚ F.P.H.U. Robert Wielgos Krosno, Krosno. Tel. 697609787
[MKS] - kurs firmy Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o., ul.Moniuszki 12, 39-300 Mielec
[MP] - kurs firmy MARKPOL Transport Krajowy-Zagraniczny Marek Rzeźnik Mielec, ul.Cyranowska 129, 39-300 Mielec. Tel. 175841448 796969151
[N] - kurs firmy NEOBUS Polska Sp. z o.o. Niebylec, Niebylec. Tel. 888202222
[ST] - kurs firmy SOFTY Handel Usługi Transport Grzegorz Bartnik Lublin, Lublin
[TB] - kurs firmy Usługi Transportowe przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak, Trzęsówka
[W] - kurs firmy TO Marian Wolak Dulcza Wielka, ul.Ks.Kalinowskiego 121, 39-312 Dulcza Wielka. Tel. 146829646 730730860
[ZT] - kurs firmy TO-T Zbigniew Wiącek Osiek, Osiek
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - nie kursuje w dni wolne od pracy(święta)
g - nie kursuje w dniu 24.XII
L21 - linia 21
L25 - linia 25
L41 - linia 41
L43 - linia 43
L44 - linia 44
L45 - linia 45
L46 - linia 46
L48 - linia 48
L5 - linia 5
L6 - linia 6
L7 - linia 7
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
rE - rezerwacja miejsc pod numerem 512 253 423
rG - rezerwacja miejsc605 505 613, 605 505 614
rM - rezerwacja miejsc pod numerem 697 609 787 lub 13 43 23 276
rMP - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod nr. 17 584 14 48
rN - pierwszeństwo z rezerwacją miejsc nr 703 280 900
rST - rezerwacja miejsc-przedsprzedaż u kierowcy lub zakup poprzez stronę internetową
rT - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod numerem 885 443 197
S - kursuje w dni nauki szkolnej
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje 01.01, 26.12, oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
y - kursuje 6.01, Wielką Sobotę, 1.05, 3.05, Zielone Świątki , Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - przewoźnik Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu
12:00 - sieć komunikacyjna Powiatowy Transport Zbiorowy Mielec