Rozkład ważny od: 11.10.2021 do: 30.11.2021
MIELEC D.A.ul.JAGIELLOŃCZYKA 7
PRZYJAZDY DO MIELCA
Kierunek Godziny przyjazdu
Dni robocze Soboty Niedziele i święta
BORKI KOŚCIÓŁ 07:07 14 S [JK]
przez CZERMIN UG
RZĘDZIANOWICE
CHORZELÓW SK.PIEKARNIA 06:34 15 DL46 [MKS] 07:39 15 SL46 [MKS] 07:59 15 6L46 [MKS]
08:34 15 DL46 [MKS] 10:44 15 DL46 [MKS] 11:39 15 6L46 [MKS]
12:44 15 DL46 [MKS] 14:39 15 DL46 [MKS] 14:34 15 6L46 [MKS]
16:29 15 DL46 [MKS] 17:49 15 DL46 [MKS] 17:39 15 6L46 [MKS]
CHRZĄSTÓW V WAŁ 00:11 15 DL48 [MKS] 06:06 15 DL48 [MKS] 00:11 15 DL48 [MKS]
07:36 14 DeL48 [MKS] 09:16 14 DL48 [MKS] 06:17 14 6L48 [MKS]
14:11 15 DL48 [MKS] 14:37 15 DL48 [MKS] 10:17 14 6L48 [MKS]
15:46 14 DeL48 [MKS] 16:21 14 DL48 [MKS] 14:22 14 6L48 [MKS]
17:31 14 DL48 [MKS] 20:16 14 DL48 [MKS] 16:52 14 6L48 [MKS]
DĄBIE I 05:59 14 D [W] 07:19 14 Sz [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
PARTYNIA WIEŚ
08:19 14 D [W]
DĄBIE I 12:36 14 D [W]
przez RADOMYŚL WIELKI D.A.
PARTYNIA WIEŚ
PODBORZE SKRZYŻOWANIE
DĄBRÓWKA OSUCHOWSKA 08:51 14 Sz [JK]
przez WOLA WADOWSKA SZKOŁA
WADOWICE GÓRNE
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 09:48 14 D [W] 17:13 14 D [W]
przez RUDA SMUTEK
RADOMYŚL W RUDA BIESÓW
RADOMYŚL WIELKI D.A.
RYDZÓW SZKOŁA
DĄBRÓWKA WISŁOCKA 06:00 14 D [W] 07:30 14 Sz [W]
przez RUDA SMUTEK
RYDZÓW SZKOŁA
PODLESZANY III " SZKOŁA"
14:10 14 D [W]
DĘBICA D.A. 06:37 14 Dnz [AD] 07:37 14 E [AD] 07:37 14 E [AD]
przez PUSTKÓW II
TUSZYMA RONDO
08:47 14 Dnz [AD] 09:47 14 E [AD] 09:47 14 E [AD]
11:02 14 Dnz [AD] 12:02 14 E [AD] 12:02 14 E [AD]
13:32 14 Dnz [AD] 14:32 14 E [AD] 14:32 14 E [AD]
15:27 14 Dnz [AD] 16:32 14 En [AD] 16:32 14 En [AD]
18:07 14 Dnz [AD] 19:12 14 En [AD] 19:12 14 En [AD]
DĘBICA D.A. 07:39 14 S [AD] 14:34 14 S [AD]
przez TUSZYMA RONDO
RZEMIEŃ SZKOŁA
DULCZA MAŁA KOŃCOWY 07:14 14 Sz [W] 07:35 14 Sz [W]
przez PIEŃ WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
PODBORZE SKRZYŻOWANIE
GRZYBÓW
10:25 14 D [W]
DULCZA WIELKA LAS 05:59 14 D [W] 07:22 14 D [W] 05:59 14 6 [W]
przez JANOWIEC SZKOŁA
RADOMYŚL WIELKI GIMNAZJUM
RADOMYŚL WIELKI D.A.
11:29 14 D [W] 14:09 14 D [W] 14:09 14 6 [W]
16:09 14 D [W] 18:14 14 D [W]
22:24 14 D [W]
DULCZA WIELKA LAS 09:35 14 D [W]
przez JANOWIEC SZKOŁA
RADOMYŚL WIELKI GIMNAZJUM
RADOMYŚL WIELKI D.A.
PODBORZE SKRZYŻOWANIE
GLINY MAŁE WAŁ 06:20 14 D [JK] 07:35 14 Sz [JK]
przez OSTRÓWEK KONIEC
GAWŁUSZOWICE, UG.
KRZEMIENICA SKLEP
KLISZÓW II
09:30 14 D [JK] 14:15 14 D [JK]
16:45 14 Sz [JK]
GLINY MAŁE, SKLEP 18:38 14 Dm [JK]
przez BOROWA
BOROWA, RYNEK
GLINY MAŁE, SKLEP 18:51 14 Dm [JK] 22:36 14 Dm [JK]
przez OSTRÓWEK KONIEC
GAWŁUSZOWICE, UG.
KRZEMIENICA SKLEP
KLISZÓW II
GOLESZÓW 5 00:13 15 DL45 [MKS] 06:05 15 DL45 [MKS] 00:13 15 DL45 [MKS]
07:30 14 DL45 [MKS] 08:35 14 DL45 [MKS] 06:15 14 6L45 [MKS]
11:05 14 DL45 [MKS] 14:00 15 DL45 [MKS] 08:35 14 6L45 [MKS]
14:35 14 DL45 [MKS] 15:35 14 DeL45 [MKS] 12:35 14 6L45 [MKS]
16:35 14 DL45 [MKS] 17:35 14 DL45 [MKS] 16:35 14 6L45 [MKS]
19:35 14 DL45 [MKS]
GORLICE St.P. "Grosar" 02:35 14 ErM [MI] 11:40 14 BbnrM [MI] 02:35 14 ErM [MI] 11:40 14 BbnrM [MI]
przez JASŁO ul.Metzgera
PILZNO
15:00 14 5FnrM [MI] 17:00 14 1-7bnrM [MI] 17:00 14 1-7bnrM [MI] 17:00 14 1-7bnrM [MI]
GÓRKI KOŚCIÓŁ 22:26 14 Dm [JK]
przez ŁYSAKÓWEK
BOROWA
BOROWA, RYNEK
HUCISKO 1 06:33 14 D [TB]
przez TRZEŚŃ k KOLBUSZ.
NIWISKA (Piaskownia)
JAMY ZALESIE 08:58 14 Dmz [EW] 14:06 14 Dmz [EW]
przez JAMY SZKOŁA
PIEŃ SZKOŁA
JAMY ZALESIE 22:28 14 Dmz [EW]
przez JAMY SZKOŁA
PIEŃ SZKOŁA
IZBISKA, SZKOŁA
JAMY SKRZYŻ. (PRZYBYSZ) 08:57 14 D [EW] 14:07 14 D [EW]
przez WADOWICE DOLNE
WADOWICE GÓRNE
JANOWIEC KONIEC 05:53 4 D [MP] 07:59 14 Sz [MP]
przez JANOWIEC SZKOŁA
ŻARÓWKA WIEŚ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
PARTYNIA WIEŚ
10:03 14 D [MP] 14:38 14 D [MP]
17:19 14 Sz [MP]
KOLBUSZOWA D.A. 07:22 14 D [TB] 09:12 14 D [TB]
przez KOLBUSZOWA (SZPITAL)
NOWA WIEŚ, (18+882)
TRZEŚŃ k KOLBUSZ.
NIWISKA (Piaskownia)
14:38 14 D [TB] 15:32 14 D [TB]
17:07 14 D [TB]
KRAKÓW M. D. A . 14:20 14 1-7+a [MP] 16:15 14 1-7+a [MP] 14:20 14 1-7+a [MP] 14:20 14 1-7+a [MP]
przez DĄBROWA TARNOWSKA SAM.
SZCZUCIN RYNEK
SŁUPIEC ST.K. POJAZDÓW
CZERMIN UG
18:15 14 1-7+a [MP] 21:20 14 A+ma [MP] 16:15 14 1-7+a [MP] 16:15 14 1-7+a [MP]
18:15 14 1-7+a [MP] 18:15 14 1-7+a [MP]
21:20 14 A+ma [MP]
22:45 14 7+ma [MP]
KRAKÓW M. D. A . 10:30 14 A67a [GT] 13:30 14 A67a [GT] 10:30 14 A67a [GT] 10:30 14 A67a [GT]
przez LISIA GÓRA - KOŚCIÓŁ
RADOMYŚL WIELKI D.A.
17:35 14 A6a [GT] 20:30 14 A6a [GT] 13:30 14 A67a [GT] 13:30 14 A67a [GT]
17:35 14 A6a [GT] 16:30 14 7ag [GT]
20:30 14 A6a [GT] 20:30 14 7ag [GT]
21:30 14 7ag [GT]
LUBLIN D.A. 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST] 10:10 2 dnrST [ST]
przez KRAŚNIK ul. Narutowicza
SANDOMIERZ ul.Lwowska P.K.
LUBLIN D.A. 18:49 14 DdzrT [AG]
przez SANDOMIERZ BRAMA OPATOWSKA
ŁĄCZKI BRZESKIE II 06:24 14 Dmz [D] 07:29 14 S [D]
przez PODOLE II
TUSZYMA I
14:24 14 Dmz [D] 22:24 14 Dmz [D]
ŁYSAKÓW 06:05 14 D [JK] 07:30 14 Sz [JK] 06:05 14 6 [JK]
przez GÓRKI KOŚCIÓŁ
SUROWA I
ŁYSAKÓWEK
BOROWA, GIZOWA
09:10 14 D [JK] 14:11 14 D [JK] 09:10 14 6 [JK]
16:40 14 Dm [JK] 14:11 14 6 [JK]
MIELEC INWESTORÓW OŚ.05 07:33 15 D6L7 [MKS] 08:23 15 DL7 [MKS] 07:33 15 D6L7 [MKS] 07:54 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC POW.W-WY GALERIA 04 09:33 15 D6L7 [MKS] 10:33 15 D6L7 [MKS] 08:33 15 6L7 [MKS] 09:54 15 7+L7 [MKS]
11:33 15 D6L7 [MKS] 12:33 15 D6L7 [MKS] 09:33 15 D6L7 [MKS] 11:54 15 7+L7 [MKS]
13:33 15 D6L7 [MKS] 15:33 15 D6L7 [MKS] 10:33 15 D6L7 [MKS] 13:54 15 7+L7 [MKS]
16:33 15 D6L7 [MKS] 17:33 15 DL7 [MKS] 11:33 15 D6L7 [MKS] 15:54 15 7+L7 [MKS]
19:33 15 DL7 [MKS] 21:33 15 DL7 [MKS] 12:33 15 D6L7 [MKS] 17:54 15 7+L7 [MKS]
23:33 15 DL7 [MKS] 13:33 15 D6L7 [MKS] 19:54 15 67+m [MKS]
14:33 15 6L7 [MKS] 21:54 15 7+dL7 [MKS]
15:33 15 D6L7 [MKS]
16:33 15 D6L7 [MKS]
17:54 15 6L7 [MKS]
19:54 15 67+m [MKS]
21:54 15 6mL7 [MKS]
MIELEC JAGIEŁŁY 03 05:29 15 DL7 [MKS] 06:19 15 DL7 [MKS] 06:27 15 6L7 [MKS] 07:02 15 7+dL7 [MKS]
przez MIELEC DUCHA ŚWIĘTEGO 03 07:07 15 DL7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 07:30 15 6L7 [MKS] 09:02 15 7+L7 [MKS]
09:30 15 D6L7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 08:30 15 D6L7 [MKS] 11:02 15 7+L7 [MKS]
11:30 15 D6L7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 09:30 15 D6L7 [MKS] 13:02 15 7+L7 [MKS]
13:19 15 DL7 [MKS] 14:12 15 DL7 [MKS] 10:30 15 D6L7 [MKS] 15:02 15 7+L7 [MKS]
16:05 15 DL7 [MKS] 16:39 15 DL7 [MKS] 11:30 15 D6L7 [MKS] 17:02 15 7+L7 [MKS]
18:30 15 DL7 [MKS] 20:30 15 DL7 [MKS] 12:30 15 D6L7 [MKS] 19:02 15 67+m [MKS]
22:30 15 DL7 [MKS] 13:30 15 6L7 [MKS] 21:02 15 7+dm [MKS]
14:30 15 6L7 [MKS]
15:30 15 6L7 [MKS]
16:30 15 6L7 [MKS]
19:02 15 67+m [MKS]
21:02 15 6mL7 [MKS]
MIELEC JAGIEŁŁY 03 07:54 15 DL6 [MKS] 13:59 15 DL6 [MKS]
przez MIELEC RYNEK 02 14:44 15 DL6 [MKS] 15:19 15 DL6 [MKS]
17:30 15 DL6 [MKS] 19:30 15 DL6 [MKS]
21:30 15 DL6 [MKS]
MIELEC LEGIONÓW 01 05:27 15 DL44 [MKS] 06:22 15 DL44 [MKS] 05:42 15 6L44 [MKS]
07:09 15 DeL44 [MKS] 08:17 15 DL44 [MKS] 08:42 15 6L44 [MKS]
10:17 15 DL44 [MKS] 12:17 15 DL44 [MKS] 12:12 15 6L44 [MKS]
13:47 15 DL44 [MKS] 15:27 15 DL44 [MKS] 15:02 15 6L44 [MKS]
17:12 15 DL44 [MKS] 19:32 15 DL44 [MKS] 18:32 15 6L44 [MKS]
21:32 15 DL44 [MKS] 23:07 15 DL44 [MKS]
MIELEC OBROŃCÓW POKOJU 01 05:24 15 SL43 [MKS] 06:39 15 SL43 [MKS]
13:34 15 SL43 [MKS] 15:44 15 SL43 [MKS]
MIELEC PRZEMYSŁOWA 01 05:59 14 Sz [MP] 15:11 14 D [MP]
MIELEC PRZEMYSŁOWA 02 07:34 15 D6L21 [MKS] 14:32 15 DL21 [MKS] 07:34 15 D6L21 [MKS] 15:34 15 67+d [MKS]
15:14 15 DL21 [MKS] 15:34 15 DL21 [MKS] 15:34 15 67+d [MKS]
23:34 15 D6mL21 [MKS] 23:34 15 D6mL21 [MKS]
MIELEC RZOCH. PĘTLA 12 05:41 15 DL5 [MKS] 07:31 15 DL5 [MKS] 08:01 15 6L5 [MKS] 08:03 15 7+dL5 [MKS]
10:01 15 D6L5 [MKS] 11:01 15 D6L5 [MKS] 09:01 15 6L5 [MKS] 10:03 15 7+L5 [MKS]
12:01 15 D6L5 [MKS] 17:00 15 DL5 [MKS] 10:01 15 D6L5 [MKS] 12:03 15 7+L5 [MKS]
19:01 15 DL5 [MKS] 20:01 15 DL5 [MKS] 11:01 15 D6L5 [MKS] 14:03 15 7+L5 [MKS]
21:01 15 DL5 [MKS] 23:01 15 DL5 [MKS] 12:01 15 D6L5 [MKS] 16:03 15 7+L5 [MKS]
13:01 15 6L5 [MKS] 18:03 15 7+L5 [MKS]
14:01 15 6L5 [MKS] 20:03 15 67+m [MKS]
15:01 15 6L5 [MKS] 22:03 15 7+dm [MKS]
16:01 15 6L5 [MKS]
17:01 15 6L5 [MKS]
18:06 15 6L5 [MKS]
20:03 15 67+m [MKS]
22:03 15 6mL5 [MKS]
MIELEC STREFA 3 "PĘTLA" 06:25 14 Dmz [D] 07:22 15 DL25 [MKS] 07:56 14 Emz [D]
07:56 14 Emz [D] 15:22 15 D6L25 [MKS] 15:22 15 D6L25 [MKS]
15:26 1 DL45 [MKS] 15:26 14 Emz [D] 15:26 14 Emz [D]
15:28 15 DL48 [MKS] 18:31 14 Dmz [D]
23:22 15 DL25 [MKS] 23:26 1 DL45 [MKS]
23:26 14 Dmz [D] 23:27 15 DL48 [MKS]
MIELEC SZ. SZEREGÓW 01 05:51 15 DL5 [MKS] 06:21 15 DL6 [MKS] 05:49 15 6L6 [MKS] 06:52 15 7+dL5 [MKS]
06:36 15 DL5 [MKS] 06:51 15 DL6 [MKS] 06:52 15 6L5 [MKS] 08:52 15 7+L5 [MKS]
07:11 15 DL6 [MKS] 07:57 15 DL5 [MKS] 07:57 15 6L5 [MKS] 10:52 15 7+L5 [MKS]
08:57 15 D6L5 [MKS] 09:57 15 D6L5 [MKS] 08:57 15 D6L5 [MKS] 12:52 15 7+L5 [MKS]
10:57 15 D6L5 [MKS] 11:57 15 DL5 [MKS] 09:57 15 D6L5 [MKS] 14:52 15 7+L5 [MKS]
12:57 15 DL5 [MKS] 13:14 15 DL6 [MKS] 10:57 15 D6L5 [MKS] 16:52 15 7+L5 [MKS]
13:51 15 DL5 [MKS] 14:18 15 DL6 [MKS] 11:57 15 6L5 [MKS] 18:52 15 67+m [MKS]
14:31 15 DL6 [MKS] 14:51 15 DL5 [MKS] 12:57 15 6L5 [MKS] 20:52 15 7+dm [MKS]
15:11 15 DL6 [MKS] 15:57 15 D6L5 [MKS] 13:57 15 6L5 [MKS]
16:57 15 DL5 [MKS] 17:57 15 DL5 [MKS] 14:57 15 6L5 [MKS]
18:31 15 DL6 [MKS] 18:57 15 DL5 [MKS] 15:57 15 D6L5 [MKS]
19:57 15 DL5 [MKS] 20:31 15 DL6 [MKS] 16:57 15 6L5 [MKS]
20:57 15 DL5 [MKS] 21:57 15 DL5 [MKS] 18:52 15 67+m [MKS]
22:31 15 DL6 [MKS] 20:52 15 6mL5 [MKS]
MIELEC W. P. ZIELONA BUDKA 06:21 14 Sz [MP] 15:21 14 D [MP]
MIELEC W.P.BR.WSCHODNIA 06:18 14 D [W] 06:33 6 D [CW] 07:16 14 6 [JK]
07:15 6 Dmz [EW] 07:16 14 D [W] 07:18 14 6 [W]
07:16 14 D [JK] 07:18 14 D [W] 15:16 14 6 [W]
07:19 14 D [JK] 15:14 14 D [W] 15:18 14 6 [JK]
15:15 6 Dmz [EW] 15:15 8 Dmz [JK]
15:16 14 D [W] 15:18 8 Dmz [JK]
15:18 14 D [JK] 15:19 6 D [CW]
15:23 14 D [W] 15:23 14 D [JK]
19:22 14 Dm [JK] 23:15 6 Dmz [EW]
23:16 14 D [W] 23:19 6 D [CW]
23:19 14 Dm [JK] 23:23 14 Dm [JK]
MIELEC WOLN. SK.Z DUNIKOWS 09:58 6 D [ZT] 13:45 6 D [ZT]
MŁODOCHÓW III 06:06 14 D [MP] 07:34 14 Sz [MP]
przez BORKI NIZIŃSKIE I SZKOŁA
BRZYŚCIE IV SKLEP
BABICHA
TUSZÓW MAŁY
09:04 14 D [MP] 14:21 14 D [MP]
15:49 14 Sz [MP] 16:34 14 D [MP]
18:36 14 D [MP] 20:49 14 D [MP]
MUSZYNA RYNEK 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST] 17:25 2 dnrST [ST]
przez KRYNICA ZDRÓJ UM
NOWY SACZ D.A.
OSTRÓWEK SZKOŁA 07:16 14 Sz [JK] 10:41 14 D [JK]
przez GLINY MAŁE, SKLEP
BOROWA
BOROWA, RYNEK
16:59 14 Sz [JK]
OTAŁĘŻ I 13:14 14 D [JK]
przez GÓRKI KOŚCIÓŁ
GÓRKI KOŚCIÓŁ
SUROWA I
ŁYSAKÓWEK
PADEW NARODOWA KOŚCIÓŁ 07:34 14 D [MP] 09:09 14 D [MP]
przez ZARÓWNIE SZKOŁA
BABULE SZKOŁA
JAŚLANY ROZJAZD
GROCHOWE I SZKOŁA
13:12 14 D [MP] 15:04 14 D [MP]
16:13 14 D [MP] 17:19 14 D [MP]
18:54 14 D [MP] 20:49 14 D [MP]
POŁANIEC D.A. 06:35 6 D [ZT]
przez GAWŁUSZOWICE, UG.
RADOMYŚL WIELKI D.A. 15:06 14 D [W] 19:11 14 D [W]
RZEMIEŃ SZKOŁA 06:20 15 D6L25 [MKS] 07:01 15 DL25 [MKS] 06:20 15 D6L25 [MKS]
08:25 15 DL5 [MKS] 09:02 15 DL5 [MKS]
13:01 15 DL5 [MKS] 13:46 15 DL5 [MKS]
14:10 15 DL25 [MKS] 15:01 15 DL5 [MKS]
15:55 15 DL5 [MKS] 16:30 15 DL5 [MKS]
18:02 15 DL5 [MKS] 22:25 15 DL25 [MKS]
RZESZÓW D.A 13:30 2 1-7rN [N] 13:30 2 1-7rN [N] 13:30 2 1-7rN [N]
przez KOLBUSZOWA D.A.
RZESZÓW DW. LOKALNY 00:40 14 Dm [MC] 06:25 14 D [MC] 00:40 14 Dm [MC] 07:25 14 67a [MC]
przez KOLBUSZOWA D.A. 06:45 14 Dm [MC] 07:15 14 Dfm [MC] 07:25 14 67a [MC] 08:10 1 3457 [FX]
07:45 14 Dm [MC] 08:10 1 3457 [FX] 09:25 14 67a [MC] 09:25 14 67a [MC]
08:10 14 Dm [MC] 08:45 14 D [MC] 12:25 14 A6a [MC] 11:25 14 y [MC]
09:25 14 Dfm [MC] 09:55 14 D [MC] 14:25 14 67a [MC] 12:25 14 7a [MC]
10:40 14 Dm [MC] 11:15 14 Df [MC] 16:25 14 67ya [MC] 14:25 14 67a [MC]
11:55 14 Dm [MC] 12:25 14 A6a [MC] 18:25 14 A6ma [MC] 16:25 14 67ya [MC]
12:55 14 Dfm [MC] 13:25 14 Ayxa [MC] 20:55 14 A6ma [MC] 18:25 14 7yx [MC]
14:10 14 Dm [MC] 14:35 14 Dm [MC] 22:55 14 A6ma [MC] 20:55 14 7a [MC]
14:55 14 D [MC] 15:25 14 Axma [MC] 22:55 14 7a [MC]
16:05 14 Dm [MC] 16:35 14 Dfm [MC]
17:05 14 D [MC] 17:45 14 Dm [MC]
18:25 14 A6ma [MC] 18:50 14 Dfm [MC]
19:25 14 Dm [MC] 20:10 14 Dm [MC]
20:55 14 A6ma [MC] 21:40 14 Dm [MC]
22:55 14 A6ma [MC] 23:40 14 Dfm [MC]
RZĘDZIANOWICE PĘTLA 17 06:09 14 DL41 [MKS] 07:29 14 SL41 [MKS] 07:39 14 6L41 [MKS]
przez RZĘDZIANOWICE OLSZYNY
RZĘDZIANOWICE, SZKOŁA
08:34 14 DL41 [MKS] 09:39 14 DL41 [MKS] 08:44 14 6L41 [MKS]
11:54 14 DL41 [MKS] 13:24 14 DL41 [MKS] 11:14 14 6L41 [MKS]
14:34 14 DL41 [MKS] 15:39 14 SL41 [MKS] 14:14 14 6L41 [MKS]
17:04 14 DL41 [MKS] 19:19 14 DL41 [MKS]
21:19 14 DL41 [MKS]
SŁUPIEC, MOST 09:17 14 S [JK]
przez CZERMIN UG
RZĘDZIANOWICE
STASZÓW RYNEK 09:34 14 D [ZT] 13:14 14 D [ZT]
przez POŁANIEC D.A.
GAWŁUSZOWICE, UG.
14:35 14 D [ZT]
SUCHY GRUNT, REMIZA 06:06 14 Dmz [EW] 07:16 14 S [EW]
przez JAMY SZKOŁA
PIEŃ SZKOŁA
IZBISKA, SZKOŁA
SZYDŁOWIEC IV 06:24 15 SL43 [MKS] 07:32 15 SL43 [MKS]
14:24 15 SL43 [MKS] 16:39 15 SL43 [MKS]
TARNOBRZEG D.A. 06:42 14 Dnz [AD] 07:37 14 S [AD] 07:37 14 E [AD]
przez BARANÓW SANDOMIERSKI
TUSZÓW NARODOWY P.K.
07:37 14 E [AD] 07:37 14 S [AD] 09:37 14 E [AD]
08:34 14 S [AD] 08:37 14 Dnz [AD] 12:17 14 E [AD]
09:37 14 E [AD] 11:17 14 Dnz [AD] 14:22 14 E [AD]
12:17 14 E [AD] 13:22 14 Dnz [AD] 17:02 14 En [AD]
14:22 14 E [AD] 16:02 14 Dnz [AD] 19:12 14 En [AD]
17:02 14 En [AD] 18:02 14 Dnz [AD]
19:12 14 En [AD]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 11:16 15 DL44 [MKS] 13:16 15 DL44 [MKS] 13:09 15 6L44 [MKS]
przez MIELEC CYRANOWSKA 04 18:11 15 DL44 [MKS] 20:31 15 DL44 [MKS] 15:59 15 6L44 [MKS]
23:59 15 DL44 [MKS] 19:29 15 6L44 [MKS]
TRZEŚŃ V POCZĄTEK 06:30 15 DL44 [MKS] 07:30 15 DL44 [MKS] 06:48 15 6L44 [MKS]
przez WOLA CHORZELOWSKA 09 08:30 15 DeL44 [MKS] 09:25 15 DL44 [MKS] 09:48 15 6L44 [MKS]
14:55 15 DL44 [MKS] 16:35 15 DL44 [MKS]
22:40 15 DL44 [MKS]
TRZĘSÓWKA KOŚCIÓŁ 07:36 14 S [MP]
przez CMOLAS (6+575)
OSTROWY TUSZOWSKIE
TUSZÓW NARODOWY U.G. 06:20 14 D [MP] 14:48 14 D [MP]
przez GROCHOWE I SZKOŁA
CZAJKOWA SZKOŁA
CZAJKOWA PIACHY
SARNÓW II
TUSZÓW NARODOWY U.G. 07:36 14 D [MP] 08:41 14 D [MP]
przez SARNÓW II
GROCHOWE II CHRUŚCIELE
ŁAWNICA SZKOŁA
10:21 14 D [MP] 16:49 14 D [MP]
18:49 14 D [MP]
TUSZÓW NARODOWY U.G. 20:24 14 D [MP]
przez TUSZÓW MAŁY
CHORZELÓW SKRZYŻ.
TUSZYMA, DĄBIE 07:40 14 S [D] 10:05 14 Dmz [D]
przez TUSZYMA BIAŁY BÓR I 12:20 14 Dmz [D] 16:40 14 Dmz [D]
TUSZYMA, DĄBIE 06:26 14 Dmz [D] 14:21 14 Dmz [D]
przez TUSZYMA BIAŁY BÓR I
MIELEC W.P.BR.WSCHODNIA
18:36 14 Dmz [D] 22:21 14 Dmz [D]
WARSZAWA D.A. ZACH 02:55 2 1-7bnrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI] 00:25 2 5FnrM [MI] 02:55 2 1-7bnrM [MI]
przez OPATÓW D.A. 02:55 2 1-7bnrM [MI] 21:50 2 1-7bnrM [MI]
21:50 2 1-7bnrM [MI]
WARSZAWA D.A. ZACH 02:00 14 7wbrE [E] 16:55 14 1-7wbrE [E] 02:00 14 5wbrE [E] 16:55 14 1-7wbrE [E]
przez POŁANIEC D.A. 20:55 14 1-7wbrE [E] 16:55 14 1-7wbrE [E] 20:55 14 1-7wbrE [E]
20:55 14 1-7wbrE [E]
WARSZAWA D.A. ZACH 19:15 1 3457 [FX] 19:15 1 3457 [FX]
przez SKARŻYSKO KAMIENNA
KIELCE D.A
WOJKÓW 07:42 14 D [MP] 09:33 14 D [MP]
przez PRZYKOP II
ROŻNIATY SKRZYŻOWANIE
PADEW NARODOWA PRZYBYŁY
15:28 14 D [MP] 17:22 14 D [MP]
ZABORCZE SZKOŁA 06:04 14 Emz [D] 07:34 14 S [D] 06:04 14 Emz [D]
przez WYLÓW
PRZECŁAW R.
09:14 14 E [D] 11:49 14 Dmz [D] 09:14 14 E [D]
14:09 14 Emz [D] 14:39 14 Dmz [D] 14:09 14 Emz [D]
16:39 14 Dmz [D] 18:09 14 Dmz [D]
19:49 14 Dmz [D] 22:09 14 Dmz [D]
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE 07:22 14 S [JK]
przez WAMPIERZÓW SZK.
KAWĘCZYN
DĄBRÓWKA OSUCHOWSKA, SKLEP
TRZCIANA SZKOŁA
ZABRNIE SKRZYŻOWANIE 07:09 14 Dmz [JK] 16:51 14 Dmz [JK]
przez WOLA WADOWSKA SZKOŁA
WADOWICE GÓRNE
ZIEMPNIÓW II 06:09 14 D [CW] 07:29 14 D [CW]
przez ZIEMPNIÓW BRNIK
CZERMIN UG
TRZCIANA SZKOŁA
12:39 14 D [CW] 14:19 14 D [CW]
18:39 14 D [CW] 22:19 14 D [CW]
LEGENDA:
[AD] - kurs firmy Usługi Transportowe "ADRIA" Artur Olko, u.Mickiewicza 65, 39-400 Tarnobrzeg
[AG] - kurs firmy U.T. TRANS-BUS P. O. i T. Artur Giec Kiełków, Kiełków. Tel. 885443197
[CW] - kurs firmy IMPET Witold Czaja, Czermin, 39-304 Czermin. Tel. 177741933
[D] - kurs firmy "Dwa Brzegi" Samorządowa Sp. z o. o. Przecław, ul. Wenecka 10, 39-320 Przecław. Tel. 175813058
[E] - kurs firmy EMEX Mielec, ul.Mickiewicza, 39-300 Mielec. Tel. 512253423
[EW] - kurs firmy Biuro Pośrednictwa Wizowego Turystyki i Reklamy EW-EL TOUR, Al.Niepodległości 12/29, 39-300 Mielec. Tel. 502270725
[FX] - kurs firmy Flixbus Polska, Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa
[GT] - kurs firmy GOLDENTRANS Grzegorz Moryl, Mariusz Grabiec S.C. Mielec, ul.Cyranowska 137, 39-300 Mielec. Tel. 605505613 605505614
[JK] - kurs firmy FP-U-H Janusz Kapinos, Słupiec 328, 33-230 Słupiec. Tel. 146431346 607325713
[MC] - kurs firmy MARCEL Marcin Chmielarski Rzeszów, ul.Architektów 1B, 35-105 Rzeszów. Tel. 600200585
[MI] - kurs firmy MIŚ F.P.H.U. Robert Wielgos Krosno, Krosno. Tel. 697609787
[MKS] - kurs firmy Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o., ul.Moniuszki 12, 39-300 Mielec
[MP] - kurs firmy MARKPOL Transport Krajowy-Zagraniczny Marek Rzeźnik Mielec, ul.Cyranowska 129, 39-300 Mielec. Tel. 175841448 796969151
[N] - kurs firmy NEOBUS Polska Sp. z o.o. Niebylec, Niebylec. Tel. 888202222
[ST] - kurs firmy SOFTY Handel Usługi Transport Grzegorz Bartnik Lublin, Lublin
[TB] - kurs firmy Usługi Transportowe przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak, Trzęsówka
[W] - kurs firmy TO Marian Wolak Dulcza Wielka, ul.Ks.Kalinowskiego 121, 39-312 Dulcza Wielka. Tel. 146829646 730730860
[ZT] - kurs firmy TO-T Zbigniew Wiącek Osiek, Osiek
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - nie kursuje w dni wolne od pracy(święta)
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje w dniu 24.XII
L21 - linia 21
L25 - linia 25
L41 - linia 41
L43 - linia 43
L44 - linia 44
L45 - linia 45
L46 - linia 46
L48 - linia 48
L5 - linia 5
L6 - linia 6
L7 - linia 7
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
rE - rezerwacja miejsc pod numerem 512 253 423
rM - rezerwacja miejsc pod numerem 697 609 787 lub 13 43 23 276
rN - pierwszeństwo z rezerwacją miejsc nr 703 280 900
rST - rezerwacja miejsc-przedsprzedaż u kierowcy lub zakup poprzez stronę internetową
rT - obowiązkowa rezerwacja miejsc pod numerem 885 443 197
S - kursuje w dni nauki szkolnej
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje 01.01, 26.12, oraz w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
y - kursuje 6.01, Wielką Sobotę, 1.05, 3.05, Zielone Świątki , Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - przewoźnik Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu
12:00 - sieć komunikacyjna Powiatowy Transport Zbiorowy Mielec